Інтернет підірвав неймовірний відеоролик про Україну (відео)

Більше
04 лист. 2015 00:57 #103061 від VeraKuharuk
Дуже слушна думка - пропогувати гарне і красиве! Якщо людина бачить красиве, вона буде намагатися жити краще. А якщо дивитися на все тільки однобоко і бачити погане, то життя стане таким же нудним, як і настрій у дописувачів.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2015 10:00 #103063 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Тобі треба оці розвали, то ти і знімай, вони нікому, окрім як тобі і ще десятку людей для ностальгії не потрібно, тому дєрзай

От що й треба було доказати :( Виявляється робочі місця потрібні тільки мені і десятку людей. А всі інші будуть манагєрами, і торговими представниками :S Супер. Страшно уявити таких людей при владі - але вони уже там.
І про однобокість життя - оце якраз таки не до мене. Я лиш вношу краплину тверезості у весь цей юнацький екстаз. Молодий манагєр десь з Днєпра чи Запоріжжя, далеко не бідний, купив хорошо камеру і квадріка (теж зовсім не дешеві), ну і вирішив зробити величезну послугу країні - трішки тим квадріком політати. Тіштесь, громадяни! Це як у Росії розваляні вулиці завішують полотнищами із надрукованими там фасадами.



У нас просто грошей стільки на банери нема, то хоч роліки знімаєм, що суть одне й теж.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2015 10:19 - 04 лист. 2015 10:34 #103065 від НЕкремлебот

Віра Кухарук пише: Дуже слушна думка - пропогувати гарне і красиве! Якщо людина бачить красиве, вона буде намагатися жити краще. А якщо дивитися на все тільки однобоко і бачити погане, то життя стане таким же нудним, як і настрій у дописувачів.

Ну, хто на форумі більші зануди (оптимісти чи песимісти) я ще б посперечався))))
Останнє редагування: 04 лист. 2015 10:34 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
04 лист. 2015 12:57 #103069 від GoBLin

Михайло Ворончук пише: От що й треба було доказати :( Виявляється робочі місця потрібні тільки мені і десятку людей. А всі інші будуть манагєрами, і торговими представниками :S Супер. Страшно уявити таких людей при владі - але вони уже там.


"Царя батюшку нам, хазяина нам" - кричали они. Быть рабом - предел призвание, завести собственных - мечта.
А как нету мамы с соской (царя батюшки_ - паника? что делать, как, кто за нас будет решать теперь наши проблемы?!!! :cheer: :cheer: :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лист. 2015 13:22 #103072 від Dj Os
Міша щиро впевнений, що лише він бачить розвалені заводи, сміття і елитні ригаловки. Я тобі можливо відкрию Америку, але повір це все бачать всі. Єдина відмінність в тому, що інші на цьому не зациклюються і шукають позитивні зачепки щоб почати життя з чистого листа, а не сидіти зі чаркою і горювати як все юхово. Слухай, ну як би ти не намагався тут себе виставити таким собі мудрецем, який сміється у вуса з наївної молоді, але насправді ти виглядаєш закомплексованою занудою, який не вміє будувати своє майбутнє.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2015 18:27 - 04 лист. 2015 18:33 #103086 від 259051213422@odnoklassniki.com

Я тобі можливо відкрию Америку, але повір це все бачать всі.

Ні, не відкриєш.

а не сидіти зі чаркою і горювати як все юхово

Оце точно. Якрах про мене :lol:

як би ти не намагався тут себе виставити таким собі мудрецем

І в думках не було.

виглядаєш закомплексованою занудою,

Це мене хвилює найменше - як я там кому виглядаю.

"Царя батюшку нам, хазяина нам"

Це взагалі незрозуміло до чого.
Останнє редагування: 04 лист. 2015 18:33 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів