Особливості роботи на деяких соціальних форумах 1.

Більше
19 лют. 2014 07:07 #89968 від Странник
Особливості реєстрації на регіональних українських форумах,
або:
Чому мене на Вінницькому обласному Форумі кличуть по Логіну "Суходристальник Вінницький"?
:silly:

З циклу: «Помилки інших сайтів не повторюємо.»

Люблю заходити на нові для себе громадські /типу регіональних/ українські сайти. Заходиш так гарненько на сайт, пробігаєш тематики форуму : - краса і різноманітність тематики спілкування в наявності! Швиденько реєструєшся і відразу починаєш спілкуватися з народом - спочатку побічно, а потім віртуально тет-а-тет персональніше. Ліпота! Отож, звичайно, так хотілося, щоб було саме так і при реєстрації на Вінницькому обласному Форумі у 2012 році. Але…
Заходжу 6-го листопада 2012 року у якості "гостя" на сайт Вінницького облфорума, клікаю на транспорантик "реєстрація" - "вивалюється" найпростіша анкеточка первинна на 5 всього питаннячок: пароль /не менше АЖ ОДНОГО знаку/ і підтвердження пароля, адреса електронна один раз /необов'язково/, номінація "придумай логін" і іноземне слівце, - "вгадай яке". Ну, думаю, все типу простіше простого: три хвилини роботи, - і ти зареєстрований. Ліпота!
Ага! Тримай кишеню ширше! Ліпота є, та з величезним знаком мінус! І який розумник Вінницько-районний це з бодуна придумав - таку анкету реально? Там дві позиції непрохідні "вгадай слівце іноземне" /доведи, що ти не кіборг Вінницький/ і "придумай логін з нелогічним сенсом" - непрохідні навіть з усіма можливими "теле-Знавцями"… Тільки іноземне слово по буквах я розгадував одинадцять разів і кожного разу одна-дві букви були невпізнанні усією моєю сім’єю!

Особливо потішно було під наглядом комп'ютерної програми Форуму призначити ЛОГІН. Я визначаю логін - ВОВАН, Програма мені – мовляв, є такий. Я пропоную - ВОВАНН, КОМП мені - такий СХОЖИЙ є. Я варіюю послідовно: ВОВАНЧИК, ВОВАНИЩЕ, ВОВЧИК - "Є схожі Логіни», - спокійно кожного разу доповідає КОМП з сайту… Йшла вже 29-а хвилина реєстрації… У серцях включаю уяву і називаю для Логіна передбачуване /на той нервовий момент/ прізвище того комп'ютерного Генія, який винайшов цю програму реєстрації на Вінницькому облфорумі : СУХОДРИЩЕНКО, бо, реєструватися на Вінницькому обласному форумі і, вибачте за так негідний підбір слів, /а баби - заткніть вуха!!!/ і "сухо дристалити" - одно і те ж, тому що однозначно - і те і інше ФІЗИЧНО неможливо виконати!

ЕПІЛОГ.

Як ви вже мабуть здогадалися, що розумний комп'ютер Вінницького облсайта Логін "СУХОДРИЩЕНКО" - теж забракував, як такий, який, мовляв, на щось або когось там в області схожий. Я ж, врешті-решт, на останніх нервах зареєструвався на Вінницькому обласному форумі під логіном "СуходрИстальник Вінницький". Читайте тепер мої кореспонденції під цим екзотичним Логіном на сайтах Вінниці та Вінницької області!

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лют. 2014 10:38 #89981 від Dentist
Забаньте його...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репости
0
репости