11.22.63 - мінісеріал за мотивами Стівена Кінга

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 17:49 #107478 від Anykey
Жанр: фантастика, драма, детектив, трилер
Країна: США
Кінокомпанія: Warner Bros. Television, Bad Robot Productions
Режисер: Джеймс Стронґ, Фред Туа, Джеймс Кент, Кевін МакДоналд
Актори: Джеймс Франко, Кріс Купер, Джош Дюамель, Люсі Фрай, Сара Ґадон, Черрі Джонс, Т.Р. Найт, Джордж МакКєй та інші
Сюжет:
Міні-серіал на основі фантастичного роману Стівена Кінґа! Вчитель англійської мови Джейк Еппінґ відправляється в минуле, щоб запобігти смерті президента Джона Кеннеді. Джейк може почати нове життя у часи Елвіса Преслі та рок-н-ролу, познайомитися з відлюдником Лі Гарві Освальдом і не дати йому вбити президента. Але чи можна грати з минулим?

Дуже якісний серіал. Реально, хотілося, щоб дійство продовжувалось більше, ніж 8 серій.





Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, IhorMykolaiovych

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2016 19:55 #107485 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Серіал-то якісний, але все-таки саме "на основі"(((((( Після першої серії від оригіналу все далі і далі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 21:59 #107488 від Anykey
Так ніхто ж і не обіцяв 100% повторюваності книги. Багатьом взагалі екранізація сподобалась більше за оригінал.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2016 22:54 #107490 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Ніхто не обіцяє, але глядачі всеж-таки надію мають.
Я не знаю, як екранізація могла сподобатись більше (подивився першу серію, до виходу другої прочитав), хіба що тим що вона простіша. Але слід віддати належне - це одна з кращих екранізацій цього автора. На мій погляд, краще тільки перше "Сіяніє" (ну, це классика) та "Буря сторіччя" (яка зразу писалась як телесценарій. "Шоушенк" та "миля" це речі трошки іншого плану, тому я їх тут не згадую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів