Нові фільми

  • Sergiy
  • Sergiy аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
19 лип. 2008 20:01 #28764 від Sergiy
Нові фільми був створений Sergiy
Діліться відомими вам новинками в світі кіно, а також обговорюйте переглянуті фільми

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sergiy
  • Sergiy аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
22 лип. 2008 22:25 #28928 від Sergiy
Відповідь від Sergiy у темі Нові фільми
Тут www.kinosite.net можна знайти багато цікавої інфи що до фільмів а також фото, постери і т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 квіт. 2009 22:02 - 26 квіт. 2009 22:11 #38604 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Нові фільми
Тарас Бульба Отже, у мережі з'явився довгоочікуваний фільм.переглянув,,склалася двояка думка.. .З однієї сторони фігня "Аля Бондарчук", з іншої сторони це, історичний фільм(хоча в історії навіть такого діяча не було).. покадровым переглядом не займався, але ляпи помітив навіть я Ступка в ролі козака Бульби начебто й гарний, краще вже й не придумати, але постановка трюків внесла свою ложку дьогтю.. ну не повороткий він! повільний, динаміки немає,спалаху козацького.У фільмі також різало очі й вуха відношення до євреїв. З однієї сторони це правда, але в тей ж час можна було й помягче... євреї розумний народ, у відмінності від українців…Ще дуже зачепив політичний аспект.. відчувається що у фільмі брала участь Росія.. неодноразово повторюване фрази "земля російська", "народ руский"!Я розумію що тобі були русичі,і все таки.Але саме Екатерина(Росія) зруйнувала Запорізьку Січ,і козаки були саме українськими!ну не російське це все тоді було.. НЕ РОСІЙСЬКЕ.. "православне" отут буде більш доречним і більш правильним.. прагну помітити момент про мову на якій говорять козаки.. в одних фрагментах фільму це суржик, а в інших - чисто російська, без єдиного натяку на акцент..Під сумнів ставлю й постановку трюков. під час зйомок "на скаку", явно видне що актори не скачуть на конях, а їх качають асистенти. темп галопу явно відрізняється від тих хто скакає на задньому плані..поранення людей занадто простенькі укол списом, та рубані ключиці.Спірна думку також викликав добір акторів. От чомусь я сприймаю Вдовиченкова тільки як "бригадира", Боярський - з поганим гримом і мішками під очами сумно виглядає.. Борис Хмельницький (на жаль його з нами більше немає..) – ну «ёшки мат решки».. це "гетьман!".. а не рядовий актор другого плану... от найбільше сподобався образ деяких козаків….

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
26 квіт. 2009 22:33 #38611 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: Нові фільми
А в мене цей вільм вже неділю лежить і ніяк не можу подивитись. Але як поклацав то не сподобалось як козаки розмовляють російською.... якось смішно виглядає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 квіт. 2009 22:58 #38613 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Нові фільми
Фильм - очередная заточка под "великую Россию"!Многого писать не буду... Шкипер сказал многое.. скажу одно - НЕ ПИСАЛ ТАК ГОГОЛЬ, НЕ ПИСАЛ!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 квіт. 2009 08:59 #38621 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: Нові фільми
ну по-перше давайте не будемо гнати на росіян, в нас БУЛА можливість знімати цей фільм, але, тянули-тянули і догрались... по-друге на мій погляд яскраво вираженої заточки під Росію не було, є деякі неточності, але що ж ми очікували?! продюсував цей фільм російський канал і фінансували теж не українці...п.с. не критикуй других, пока не сделаешь лучше.

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 квіт. 2009 17:01 #38651 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Нові фільми

НатС;38621 пише: ну по-перше давайте не будемо гнати на росіян, в нас БУЛА можливість знімати цей фільм, але, тянули-тянули і догрались... по-друге на мій погляд яскраво вираженої заточки під Росію не було, є деякі неточності, але що ж ми очікували?! продюсував цей фільм російський канал і фінансували теж не українці...п.с. не критикуй других, пока не сделаешь лучше.

Эти самые неточности и есть "заточки"... не пойму.. зачем коверкать то что написано? Да еще как написанно!!! Смотря "Вечера на хуторе близ Диканьки", почему-то возникают другие эмоции... ностальгия пробирает... а тут :bl: Чего только стоит образ грязных и вечно пьяных козаков:an:P.S. На роль режисера не претендую :ag:, но иногда лучше молчать чем говорить (показывать) ерунду! (Хоть за умного примут :ag:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 квіт. 2009 17:22 #38655 від НатС
Відповідь від НатС у темі Відповідь: Нові фільми
Росіяни не могли зняти фільм в якому будуть докази того, що козаки це - українці. Це їх погляд на козаччину. Можна було б зняти "чесніше" і набагато краще. Та й кожна знімальна група має право на домисл, по відношенню до нас, українців, цей домисл незовсім вдалий...

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 квіт. 2009 17:06 #38732 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Нові фільми
Ти якщо ще не побачив,то я зовсім не патріот!І вболіваю за Росію!Доречі завтра буде пресс конференція по цьому фільми!Пан Тягнибок з декількома впливовими людьми подали до суду на режисера цього фільму,і зробили його персоною нон грата с Україні!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 квіт. 2009 18:43 #38736 від NaZzik
Відповідь від NaZzik у темі Відповідь: Нові фільми
Вот недавно вышел фильм "Адреналин 2"....фильм полное гафно....типо как "Форсаж 4" когда с обычных уличных гонок сделали фантастический боевик:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.136 секунд
0
репостів
0
репостів