Кіт почав місцями линяти

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2016 22:55 #104681 від Dj Os
Ветеринар сказав, що не зможе оглянути мого кота раніше понеділка, тому доки запитаю у вас.


Ось такі залисини у нього з'явились нещодавно. На лишай чи кліща не схоже, бо вилинює не все, підшерсток здається на місці, а от довга шерсть випадає. Що то може бути?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2016 23:03 #104682 від НЕкремлебот
Того (блін, ніяк не звикну.. позатого) року в моєї було те ж саме, восени. Ніяких пошкодженнь шкіри, але шерсть вилазить. Виліняла страшно. На весну все відновилось (ну, не така сама пухнаста стала, але відновилось). Що зробили з порад ветеринара - з рацірну взагалі викинув корми. Годував лише тим що робів своїми руками (або знав звідки воно взялося).
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2016 23:06 #104683 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кіт почав місцями линяти
Може і так, я також думав або на харчування або на якісь гормони. Але своїми руками не так просто дати коту всі необхідні речовини та вітаміни. Поки що змінили корм на більш дорогий, спеціально у Рівному купували у зоомагазині.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2016 23:21 #104684 від НЕкремлебот
Я якось лазив в інтернеті... Мама мила, кота забезпечити всім необхідним набагато тяжче чим дитину))))
Як я виходив з цього положення. М'ясо давав, але тільки варене. Ні в якому разі смаженого або печеного з принципу "сам не з'ів, а щоб не пропадало". Нічого де можуть бути мілкі кіскки. Кіт - це істота, яка потребує серйозного догляду, і це треба знати.
По-друге. Мо', це який мій бзік, але води з крану не давав взагалі. Або прокип'ячену та відстояну, або бульйон (коли щось готував м'ясне, завжди одну-дві костомахи лишав якраз заради цього діла).
По-третє. Відварені овочі та молочка. На перший перший погляд (про овочі то точно) це смішно, але це необхідно для повноцінного харчування кота.

Блін... Щось мене на лекцію прорбило. Ти ж не про те питав))))
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2016 23:23 #104685 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кіт почав місцями линяти
А в тебе кіт домашній чи випускаєш погуляти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 січ. 2016 23:24 - 22 січ. 2016 23:29 #104686 від LuK
Відповідь від LuK у темі Кіт почав місцями линяти
В мене у собачки схоже було, вичесувала лапою в одному місті.
Допомогла зміна раціону ( повна відмова від сухими кормів) та ошийник проти бліх ( хоча бліх не було. Але для профілактики не завадить)
Кормлю лише натуралкою! Бо всі корми (і дорогі і дуже дорогі) фігня. Я на натуралці вже не одну собаку виростила.
П.с. Якщо місцеві лікарі не допоможуть, можу порадити куди звернутись далі ;)

А вода так! Воду з крану категорично не радять давати тваринам та птахам! Я сама їі нею вживаю. Спробуй кота перевести на дитячу бутильовану водичку ( малятко чи добра вода)
Останнє редагування: 22 січ. 2016 23:29 ким LuK.
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2016 23:33 #104687 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: А в тебе кіт домашній чи випускаєш погуляти?

Кицька. Домашня була. Першу випускав, пропала (хоча до вулиці була привчена), тому другу майже не випускали. Собаки роздерли недавно, гадство, вискочила й не помітив (Сашєнькє Фрідріх великй привіт)((((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2016 10:18 #104692 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Кіт почав місцями линяти
Я думаю, нічого страшного тут немає. Спрацьовує біологічна саморегуляція організму. Всі коти на зиму відрощують більш густу і довгу шерсть, бо зазвичай живуть надворі, де холодно ). Але твій котик хатній, тому організм відразу скидає лишню шерсть, щоб не перегрітися. Такий процес відбувається, в більшій чи меншій мірі, зі всіма домашніми котами. Плюс може мати місце фактор незбалансованості раціону, чи відсутності якихось вітамінів чи мікроелементів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 січ. 2016 11:30 #104693 від
Відповідь від у темі Кіт почав місцями линяти
Власоед

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2016 12:22 #104694 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Кіт почав місцями линяти

Anykey пише: Я думаю, нічого страшного тут немає. Спрацьовує біологічна саморегуляція організму. Всі коти на зиму відрощують більш густу і довгу шерсть, бо зазвичай живуть надворі, де холодно ). Але твій котик хатній, тому організм відразу скидає лишню шерсть, щоб не перегрітися. Такий процес відбувається, в більшій чи меншій мірі, зі всіма домашніми котами. Плюс може мати місце фактор незбалансованості раціону, чи відсутності якихось вітамінів чи мікроелементів.

Це не наш випадок, у мене кіт щодня гуляє на вулиці

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів