Собачки

  • Demchuk
  • Demchuk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2011 12:55 #72883 від Demchuk
Собачки був створений Demchuk
На весну хочемо купити собаку на дачу. Може хтось знає людей, що розводять собак чи місця де їх продають. Бажано вівчарку(чистокровну).

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2011 15:14 #72887 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Собачки
звернись в наш кінологічний клуб.можу дати телефон керівника в приват.ще є в місті заводчик чистокровних вівчарок.його координати можна взнати у вет.аптеці,яка знаходиться на 1 поверсі в Дружбі.там вісить їхня рекламка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2011 15:43 #72890 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Відповідь: Собачки
Дуже дякую

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2011 15:56 #72896 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Собачки
С чистокровной овчаркой нужно заниматься, при чем регулярно.Как по мне, не совсем подходящая порода для дачи и цепи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2011 16:01 #72897 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Відповідь: Собачки

Lego;72896 пише: С чистокровной овчаркой нужно заниматься, при чем регулярно.Как по мне, не совсем подходящая порода для дачи и цепи.

Не знаю, у всі найомих та друзів німецькі чи азіатські вівчарки. Ну а яку тобі потрібно купляти? Був Ньюутфаундленд, але нещодавно сказився, бо в сусідів невеличка пожежа сталася сказився, жаль дуже, собака класна була

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2011 18:21 #72905 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Собачки

Demchuk;72897 пише: Не знаю, у всі найомих та друзів німецькі чи азіатські вівчарки.

Ну, то, что у всех знакомых они есть не значит, что нужно и Вам ее загонять в конуру. Уточните, может они специально занимаются с ними. Повторюсь, это не цепной пес. Овчаркам нужен поводок и вольер, но никак не цепь. Деградирует и дичает. Должен чувствовать хозяина, а не конуру. Я молчу о том, что надо бегать с ней почти каждый день.

Demchuk;72897 пише: Ну а яку тобі потрібно купляти?

Мне никакого не надо) У меня уже есть свирепый спаниель)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2011 18:32 #72907 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Відповідь: Собачки
[/COLOR]

Lego;72905 пише: Ну, то, что у всех знакомых они есть не значит, что нужно и Вам ее загонять в конуру. Уточните, может они специально занимаются с ними. Повторюсь, это не цепной пес. Овчаркам нужен поводок и вольер, но никак не цепь. Деградирует и дичает. Должен чувствовать хозяина, а не конуру. Я молчу о том, что надо бегать с ней почти каждый день.Мне никакого не надо) У меня уже есть свирепый спаниель)

на рахунок бігати з собакою, то не проблема я з ранку та вечером трійку бігаю, собака в "конурі" жити не буде, є вольєр а цілу ніч вся дачна ділянка її. А на втою думку кого заводити потрібно?

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2011 20:01 #72923 від Міхалич
Відповідь від Міхалич у темі Відповідь: Собачки

Demchuk;72883 пише: На весну хочемо купити собаку на дачу. Може хтось знає людей, що розводять собак чи місця де їх продають. Бажано вівчарку(чистокровну).

На Длужневського чувак живе, що має у дворі двох вівчарок. Спитай, мо' і продає. Прізвища не пам'ятаю - такий мордатий, здається Сірожа звати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.122 секунд
0
репостів
0
репостів