Пальми у відкритому грунті в Славуті

  • sergei
  • sergei аватар Автор теми
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
18 груд. 2010 23:02 #57686 від sergei
Вітаю! Хочу показати фото пальм у відкритому грунті, деякі з них вже третю зиму зимують у відкритому грнті. Накриваю коробом з пінопласту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 груд. 2010 02:16 #57693 від T-S

sergei;57686 пише: Вітаю! Хочу показати фото пальм у відкритому грунті, деякі з них вже третю зиму зимують у відкритому грнті. Накриваю коробом з пінопласту.

Красиво, але можна було прев"юшку кинути, або трохи зменшити розміри фото.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 груд. 2010 11:47 #57702 від Anykey
Привіт ! Пальми, я так розумію, кримські? Свого часу привіз кілька таких з відпочинку. Як вони переносять зиму в укритті? Листя відмирає? Коли вкриваєш, коли відкриваєш? Дякую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар Автор теми
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
19 груд. 2010 13:09 #57703 від sergei
Привіт. Пальми з північної Італіі. В мене є близько 15 видів пальм, з них близько 7-8 можуть рости у відкритому грунті з укриттям. Листя взимку не відмирає. Є в мене пальми, що в рідних умовах короткочасно витримують до -28 С. Але в наших умовах пальма може витримати до -20 С, при цьому втрачає листя. За весну воно відростає. Взагалі мої пальми можуть витримати до -12 С -15 С без втрати листя. Вкриваю коли починаються цілодобові морози, відкриваю десь після 10-20 березня. Як який рік.Ще в мене росте бамбук та інші екзоти у відкритому грунті.Це фото бамбука.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 груд. 2010 16:05 #57710 від Anykey

sergei;57703 пише: Привіт. Пальми з північної Італіі. В мене є близько 15 видів пальм, з них близько 7-8 можуть рости у відкритому грунті з укриттям. Листя взимку не відмирає. Є в мене пальми, що в рідних умовах короткочасно витримують до -28 С. Але в наших умовах пальма може витримати до -20 С, при цьому втрачає листя. За весну воно відростає. Взагалі мої пальми можуть витримати до -12 С -15 С без втрати листя. Вкриваю коли починаються цілодобові морози, відкриваю десь після 10-20 березня. Як який рік.Ще в мене росте бамбук та інші екзоти у відкритому грунті.Це фото бамбука.

Да, заінтригував з пальмами, а з бамбуком - взагалі респект ! Він і на ПБК не всюди росте, а тут - Славута... Продовжуй, по можливості, з фото. Дуже цікаво.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар Автор теми
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
19 груд. 2010 16:38 #57711 від sergei
Це мої цитруси та інші субтропічні рослини. Зимують в траншейній теплиці без обігріву.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 груд. 2010 16:57 #57712 від LuK
Классно!!!!!!:bi:Молодець!!!Теж люблю вазончики.Але до тебе мені далеко))) Порадь щось для мого лимончика.Бачу в тебе дуже гарні,а мій осипався чомусь на зиму((( Можливо йому жарко на підвіконні?І чомусь листя майже не випускає,тільки літом трошки.Зато цвіте:be:не встигаю той цвіт обривати. Добривами не злоупотребляю,підливаю лише водою з акваріума. Бачу у тебе багато цитрусових.На продаж немає?Завжди мріяла про кінкан (або кумкват).Навіть плоди була привезла з Египту,але чомусь насіння не зійшло.Тільки гілочка Бугенвілії,привезена звідти прийнялась.Зараз вона вже велика виросла,її фото Можу поділитись ;-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар Автор теми
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
19 груд. 2010 17:10 #57713 від sergei
Да, дещо буду продавати. Також буду щепляти весною цитруси. Тому вільні цитруси будуть. Головна причина осипання листя у цитрусів - недостатнє освітлення в поєднанні з сухим повітрям та високою температурою. Раджу тримати цитрус в добре освітленому, з вікнами на південь або південний-схід, місці. Температура бажано щоб була якомога нижчою. Ну і влогість повітря повинна бути якомога більшою. Тому треба оприскувати. Щоб дати точну відповідь, треба знати умови, при яких тримаєте цитрус. А ще краще фото. Якщо цитрус виростити з насінини, то плодоносити буде через років 12-20.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • sergei
  • sergei аватар Автор теми
  • Спамер
  • Спамер
  • Славутське бидло
Більше
11 лип. 2011 12:40 #68338 від sergei
Спіють лимони...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 13:17 #68339 від Андрей
sergei, добре діло робиш. Ти не пробував виростити бонсай? Кажуть дуже складно, я б купив!

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів