ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 груд. 2009 01:11 #45892 від LuK
ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ був створений LuK
Ніколи не розуміла "прикол" у охоті.Як можна вбивати безневинних тварин заради задоволення? ще й дивлячись їм у очі? дивлюсь у даний момент "шоу "про охоту по 5 каналу!Де толпа дядьків з "модною" зброєю відстрілю тварин.........слів нема!!!сон пропав..........................:cm: ru.wikipedia.org/wiki/Права_животных цікаво чи є на форумі люди,що ходять на полювання?:cl::dl:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 груд. 2009 01:23 #45893 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ
У мене купа знайомих охотніків. Але я мабуть не зміг би вистрелити в тварину. Шкода мені тваринок)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2009 11:16 #45908 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ
Охота это конечно адреналин... разрядка в своем роде...Я вот летом был на открытии охоты, например... блин... столько уток и прочей дичи было... такой азарт появился... просто не передать... но потом, когда пришлось нести подстреленую дичь... как-то не по себе стало((( Может звучит сентиментально... но мне так жалко этих уток стало((( Хотя пару минут назад готов был хоть с базуки по ним стрелять.Это все как-то на уровне инстинктов...Но ладно утка... это такое... сколько вон домашних уток дербанят и ничего.. едим...Но вот зайца подстрелить... или там козулю... фиг знает смог бы или нет... мне кажется наврят ли... они такие безобидные что рука не поднимется...Но вот на счет волка, медведя... или дикого кабана я бы подумал... как бы это не зверски не звучало. Это наверное у нас в крови со времен первочеловека. Тем более что эти звери не такие уж и безобидные и встреть вас толпа волков они как минимум на дерево вас загнали бы. Я уже молчу о медведях, которые могут вас просто за то, что вы на его территории задрать... или те же шатуны.У них инстинкты, у нас тоже... они защищают свою территорию и хитро скрываются... и просто так не дадуться... это своего рода вызов для фанатиков охотников. Это ими движет.А вот эмбицилов, которые стреляют лебедей или тех же бобров понять не могу... и не пойму никогда! Я бы им в колени пострелял за такие дела!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • rshuele
  • rshuele аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 груд. 2009 23:01 #46010 від rshuele
Відповідь від rshuele у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ
Вам, як Шаріку з Простоквашино потрібно купувати фоторужо. Один мій знайомий зрідка за компанію ходив на полювання, тільки щоб побути на природі і відпочити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Pirat
  • Pirat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
14 груд. 2009 01:22 - 14 груд. 2009 01:31 #46014 від Pirat
Відповідь від Pirat у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ
Охоту не люблю и не понимаю. А вот рыбалку обожаю. Жаль, только ловить рыбу в последнее время негде - коммерсы все ставки выкупили, продают билеты, а сами закормили рыбу так, что её словить на снасть практически невозможно, хоть ты будь суперопытным рыбаком, а те водоёмы где еще свободно - жадные халявщики повыбивали электроловами и сетями:ac: Правильно в Беларуси бацька запретил аренду водоёмов - всё под надзором государства, госрыбинспекции и правоохранительных органов:bi:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2009 10:23 #46023 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ

rshuele;46010 пише: Вам, як Шаріку з Простоквашино потрібно купувати фоторужо. Один мій знайомий зрідка за компанію ходив на полювання, тільки щоб побути на природі і відпочити.

Ну да, фоторужо с 20-ти кратным оптическим зумом было бы не плохо :ag:Но я бы и от обычного ружья со снотворными дротиками не отказался:ag: подловил... усыпил... полюбовался... погладил... животное проснулось и дальше побежало...И спортивный интерес есть... и без крови.Готов даже ватку с йодом носить с собой:ag:Ведь видеть это одно... а оказаться рядом и ощутить дух зверя это другое...Звучит как фетиш... но знающие поймут:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 груд. 2009 17:11 #46039 від
Відповідь від у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ

Lego;45908 пише: Охота это конечно адреналин... разрядка в своем роде...Я вот летом был на открытии охоты, например... блин... столько уток и прочей дичи было... такой азарт появился... просто не передать... но потом, когда пришлось нести подстреленую дичь... как-то не по себе стало((( Может звучит сентиментально... но мне так жалко этих уток стало((( Хотя пару минут назад готов был хоть с базуки по ним стрелять.Это все как-то на уровне инстинктов...Но ладно утка... это такое... сколько вон домашних уток дербанят и ничего.. едим...Но вот зайца подстрелить... или там козулю... фиг знает смог бы или нет... мне кажется наврят ли... они такие безобидные что рука не поднимется...Но вот на счет волка, медведя... или дикого кабана я бы подумал... как бы это не зверски не звучало. Это наверное у нас в крови со времен первочеловека. Тем более что эти звери не такие уж и безобидные и встреть вас толпа волков они как минимум на дерево вас загнали бы. Я уже молчу о медведях, которые могут вас просто за то, что вы на его территории задрать... или те же шатуны.У них инстинкты, у нас тоже... они защищают свою территорию и хитро скрываются... и просто так не дадуться... это своего рода вызов для фанатиков охотников. Это ими движет.А вот эмбицилов, которые стреляют лебедей или тех же бобров понять не могу... и не пойму никогда! Я бы им в колени пострелял за такие дела!!!!

А що, хіба качку не так само болить, як лебедя. Чому така дискримінація. Може качка гой, а лебідь із богообраних? До речі, імбецил не пишеться через "е оборотноє"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2009 17:37 - 14 груд. 2009 17:39 #46045 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ

юрон;46039 пише: А що, хіба качку не так само болить, як лебедя. Чому така дискримінація. Може качка гой, а лебідь із богообраних? До речі, імбецил не пишеться через "е оборотноє"...

Лебеді, якщо тобі не відомо, знаходяться в Червоній Книзі України, і якщо полюють на лебедів то це називається браконьєрством, а на качок полюють всі мисливці (люди які мають відповідні документи і дозволи на полювання) і це є загальноприйнятими правила для них !!!ІМХО.P/S Створи тему для виправлення мови написання форумчан і там корегуй їхню грамотність а тут це не доречно і зовсім не дотепно робити.;-)

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2009 07:10 - 15 груд. 2009 07:13 #46103 від Vent
Відповідь від Vent у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ
:bw: мда.... а я думал там напиваются только, что это только повод чтобы поехать с ночовкой на природу, нажратся мяса/шашлыков и выпить масу горючки. Брали удочки ружа, але так для понту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 груд. 2009 10:57 #46119 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: ОХОТА&ПОЛЮВАННЯ
Vent, так воно і є, зараз мисливців на багато більше стало чим було наприклад 20 років тому. Зараз майже кожен мєнт - мисливець, я вже мовчу скільки браконьєрів розвелось. Мій дідусь мисливець зі стажем, керував Судилківською спілкою. Я пам"ятаю як колись до цього відносились, на зиму заготовляли корма, сіль, і в сезон охоти дичини було достатньо. Рідко коли він повертався з пустими руками або наприклад з однією качкою. Но і лишнього ніхто не брав. А зараз в мисливстві таке робиться.... Якось мені розповідавли як стріляли зайців на фару, коли я запитав навіщо стільки багато, отримав відповідь: тушонки наробим...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів