АТАКА КОМАХ та КОМАРІВ!Хто і як з цим боретья?

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2009 10:07 - 21 квіт. 2010 12:42 #42749 від LuK
:bc::bc::bc:Мою квартиру атакувала мошка:bm:Пробувала пластинки у розетку .Нічого не допомагає.Навіть і не знаю як з цим боротись.Пилесосом всіх визбирати не можливо.Хто ще стикнувся з цією проблемою? :bc::bc::bc:Підскажіть як їх побороти?п.с.Сирості у квартирі немає,підвала і мусоропровода теж,гнилих овочів також.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 вер. 2009 12:59 #42752 від Lego
Вот вот... у тебя тепло и уютно... а зимовать же где-то надо))))Говорят что после дихлофоса еще ничего не выживало))) Правда то, что продают в балончике с надписью "Дихлофос" так на обычную сорярку смахивает что копец!!!)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 вер. 2009 16:34 #42756 від dialex-m
..а от некоторых видов насекомых Спрей-Пакс помогает.. ) А серьезно: так все равно надо найти источник их распространения.

цьоми в оцьми, мицьо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2009 18:13 - 25 вер. 2009 18:15 #42757 від LuK
ТА В тому то і справа,що немає нічого,що б їх приваблювало.Хіба що тепло і уют,як Лего підмітив)))Мабуть точно з вулиці до мене на зимовку прилетіли)))до речі,сьогодні похолодало,а вони вчора ввечері заявились))))мабуть знали що буде холодно,а в мене опалення автономне)))))))) Дихлофос теж думала застосувати,помогло б точно,але боюсь мої рибки цього не переживуть,і винести 100 літровий акваріум з кімнати мені не під силу)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
25 вер. 2009 22:28 #42759 від Sweet
мда..))вони там явно не просто так))а може вони на якийсь вазон напали, а далі вже походу плодитись почали?)))))жах..минулого літа в мене подібне було))але на кількох вазонах, а не на стелі))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 вер. 2009 01:11 #42761 від Ikke
А може тоді рибок в отдельних там банках, каструлях на деяких час прилаштувати? Ну якшо вже нічо крім дихлофоса не буде помагати..


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 вер. 2009 08:09 - 26 вер. 2009 08:42 #42763 від LuK
та то не вазонна мошкара. З вечора включений раптор для мух вбив за ніч всіх мух і трошки цих тварей)))Більша частина так і сидить :bm: У магазині продавець казала що зараз багато хто від них потерпає.Що я не перша купую раптор.вроде знайшла засіб))))пилесос))))але пилесосити треба як мінімум годину

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
26 вер. 2009 09:43 #42766 від Boogor
Мабуть треба виключати опалення і чекати поки в сусідів не включать централізоване:ag: А якщо серйозно, то я думаю якщо ждерело розмноження не в приміщенні, то треба виявити шлях міграції і ліквідувати їм "прохід-проліт". І на вулиці вже похолодало і ті що ще живуть не в тебе мають виздихати, отже нових мігрантів не буде, а своїх нелегалів доведеться повиловлювати пилососом.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 вер. 2009 11:27 #42767 від Lego
Да у меня такая же проблема с мухами была... полный дом... только попадали от рейда и снова как в улье...Причина тому - погода... резкое похолодание все забиваются где по-теплее...Правда мне легче... мухи не мошкара... от фульмигаторов падают на ура)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 вер. 2009 10:14 #42794 від LuK
так фумігатор і не поборов їх,лише половину.Не вимикала його 3 дні,змінюючи пластинки рано і ввечері.Пластинки брала від комарів та від мух.От живуча гадость!!!Прийшлось решту пилесосом виловлювати)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.191 секунд
0
репостів
0
репостів