Ботанiка.

  • te3s
  • te3s аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 серп. 2008 19:43 #29892 від te3s
Ботанiка. був створений te3s
Взагалi то я цим не займаюсь. Але колись восени їв фiнiки, залишились кiсточки. Надумав посадить- шо з цього вийде. Пiшов в лiс по гриби, заодно там набрав грунту. Зразу пiсля грибiв було пиво, звiдти взяв два пiвлiтровi одноразовi стакани. Дома насипав в них землi i втикнув бiльше десятка фiнiкових кiсточок. Довго не сходили. Потiм менi пiдказали обтягти стакани плiвкою- зробити мiнiпарник. Так i зробив. I на довго забув про тi стакани. Коли згадав, дивлюсь фiнiки вже пробили листям плiвку. Результат: 13шт. зiйшло. Пороздавав усi. Їх доля: в основному загинули, парочка ростуть, а доля деяких на даний час невiдома... У фiнiкової пальми коренева система стержнева i росте цей її корiнь в глибину до 30 метрiв, адже дерево пустельне i потрiбна вода. Тобто корiнець по дну вазона крутиться по спiралi.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 серп. 2008 08:23 #29913 від LuK
Відповідь від LuK у темі Ботанiка.
Хороша тема!!!Сама збиралась її відкрити у РОЗДІЛІ ДЛЯ ЖІНОК,відкриття якого чекаємо!!!.........І приємно здивована,що чоловік затронув цю тему!!! Теж колись садила пальму з фініка.Виросла чимала!!!Але тоже комусь її подарували. Я взагалі дуже люблю вазони.Маю дома їх багато.Це стефанотіс,жасмін-самбак.гранатове дерево(карликове,цвіте та плодоносить),заміокулькас,антуріум,бугенвіллею,пассіфлору,гарденію,лимон,папоторник,фікус Бенджаміна,драцену,лаврове дерево.На роботі моє робоче місце також все у вазонах.Але там вже сорти попроще!!!Бо якщо гарна рослина,то всі хочуть її собі також, і починають скубати...... Пізніше,коли буду дома,скину фото своїх вазончиків.А в кого що є цікавого дома на підвіконні?Ділимось. Також може в кого які проблеми з домашніми рослинками ,тоже пишемо!!!Можу дати пораду по вирощуванню!!!! Приєдную фото вазончика.який називають в народі Денежне дерево,або дерево щастя.Він росте у моєї мами.Мало того,що не поміщається вже на підвіконні.він ще й,що буває дуже-дуже рідко з цим видом,щороку цвіте!!!Покривається весь ніжними квіточками!!!Правда на фото не цвіте,але коли наступний раз зацвіте,обов"язково скину фото!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
07 серп. 2008 21:49 #29960 від DMITRIY
Відповідь від DMITRIY у темі Ботанiка.
у нас 4 вазона, но названия растений уже забылись

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 серп. 2008 22:18 #29965 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Ботанiка.
Я також люблю коли в кімнаті є різні вазони, це надає затишку та прикрашає кімнату.Сама цим займаюся не дуже в основному тато, інколи тільки підливаю їх. Саме вигідно тримати кактус, його і поливати раз в тиждень треба і особливого догдяду не потребує!Сфоткаю самий гарний вазон і обов"язково покажу!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • te3s
  • te3s аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
09 серп. 2008 21:39 #30049 від te3s
Відповідь від te3s у темі Ботанiка.
Нiно, а з приводу садить чи пересаджувать вазони i повiр'я "легка чи важка рука" що скажеш? Є таке чи це все пусте?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 серп. 2008 22:21 #30052 від LuK
Відповідь від LuK у темі Ботанiка.
згідна з тобою!!!Пересаджувати їх потрібно,хоча б раз на рік.Коріння розростається.і вазонам тісно!!!Це відображається на зовнішньому вигляді рослини.Вона перестає рости та цвісти.Та й землю оновити потрібно!!!Бо з часом вона втарачає всі поживні речовини!!!Взагалі користуюсь добривами.останнім часом користусь добривом "кеміра-люкс".Результат очевидний!!!!Та й не лише у мене,а й у всіх знайомих,яким я порадила це добриво!Рослини оживають на очах!!! А взагалі потрібно ще й любити вазони та приділяти їм увагу!!!Ще знати яка рослина що більше любить.Яка сонце,яка тінь,яка вологу!!!Є багато літератури по цьому поводу!І "важку чи легку руку"вони теж відчувають!!!Деякі мої знайомі навіть говорять з вазонами!Звертаються до них як до живих істот(як не дивно це звучить)!!!І бачили б ви їхні рослини!!!!!!Там і добрива не потрібно!!Колись у університеті викладач філософії розповідав нам про філософію квітів.Пояснював що то є живий організм,якому боляче,коли його зрізають для букету!Який все відчуває.Також відчуває нас та наше відношення до них!Тоді я скепотчно віднеслась до цього.Але з часом змінила свою думку!!! Ще було у моєму житті 2 ситуації,не дуже приємних,коли я переконалась у тому,що квіти-то живий організм,!!!Моя бабуся років 20 вирощувала на підвіконні пару сортів "бархатних колокольчиків"(так їх називали).Кожного літа вони радували око своїми квітами.Але одного року вони всі зацвіли одночасно,але дуже дивно!Я тоді їх назвала жартома мутантами!В той же час бабуся захворіла!З кожним днем їй ставоло все гірше і лікар сказав що їй залишилось від сили місяць..... коли бабусі не стало,всі вазони загинули!!!ми намагнались їх доглядати,пересаджували,але все марно!!!Так ми їх і не спасли!!!Така ж ситуація була з вазонами ще однієї моєї дуже близької людини,якої не стало!!!Вазони її усі теж загинули!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 серп. 2008 01:30 #30055 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Ботанiка.
<div class='quotetop'>(te3s @ 6.8.2008, 19:43) [snapback]47500[/snapback]</div>

Взагалi то я цим не займаюсь. Але колись восени їв фiнiки, залишились кiсточки. Надумав посадить- шо з цього вийде. Пiшов в лiс по гриби, заодно там набрав грунту. Зразу пiсля грибiв було пиво, звiдти взяв два пiвлiтровi одноразовi стакани. Дома насипав в них землi i втикнув бiльше десятка фiнiкових кiсточок. Довго не сходили. Потiм менi пiдказали обтягти стакани плiвкою- зробити мiнiпарник. Так i зробив. I на довго забув про тi стакани. Коли згадав, дивлюсь фiнiки вже пробили листям плiвку. Результат: 13шт. зiйшло. Пороздавав усi. Їх доля: в основному загинули, парочка ростуть, а доля деяких на даний час невiдома... У фiнiкової пальми коренева система стержнева i росте цей її корiнь в глибину до 30 метрiв, адже дерево пустельне i потрiбна вода. Тобто корiнець по дну вазона крутиться по спiралi.[/b]

Взагалі то кажучи, фінікова пальма любить "мокрі ноги і суху голову". Тобто, часті поливи і відносну сухість повітря. В мене пальмі, вирощеній з фініка, біля 10 років. А щоб корінь не йшов в глитбину, достатньо при першій пересадці вкоротити його приблизно на 1/3. Є в мене ще кримська пальма, привезена з Криму минулого року. На відміну від фінікової, вона більш швидкоросла, і краще переносить умови кімнатного утримання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 серп. 2008 14:34 #30065 від LuK
Відповідь від LuK у темі Ботанiка.
Теж привезла минулого року з Криму пальму!Назва- драцена!Придбала кусок стовбура ,з якого виросла чудова пальма,неприхотлива в умовах!В мене вона виросла вже досить велика!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 серп. 2008 20:09 #30076 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Ботанiка.
Маю і драцену. Але ця рослина лише зовні нагадує пальму, і до Криму ніякого відношення не має. Там вона може рости лише в умовах штучного мікроклімату. www.flower.vn.ua/lst/d/d1.htm

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 серп. 2008 14:09 #30287 від LuK
Відповідь від LuK у темі Ботанiка.
Дещо з моїх вазончиків!Антуріум,заміокулькас та пассіфлора!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.199 секунд
0
репостів
0
репостів