Про БЕНЗИН

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2016 06:29 #109647 від Vent
Відповідь від Vent у темі Про БЕНЗИН

281040 пише: Привіт усім.Дизелем заправляюсь у нашому місті на заправці НК(Шешукова).Машина добре робить,прийомиста.Якщо проїздом десь є ОККО-то до повного.Ще хвалять "Енеївську",сам влітку там брав дизель.Казали шо білоруський.Досвід з БРСМ сумний:Ще років зо 6 назад мав бензинове авто.20 л їхнього 92 мусив розбавляти на НК(Шешукова) 20 л 95.Мотор троїв страшно,свічки "засрані".Після доливу 95 через 5-7 хвилин їзди все нормалізувалось.Після того туди "ні ногой"Також знайомий влітку моциком їздить на роботу,то теж на БРСМ плюється,коли по неуважності там заправиться.


Що таке НК(Шешукова) ? та коли був той гіркий опит з 92-им, напішіть хочаб рік.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2016 06:36 #109648 від Vent
Відповідь від Vent у темі Про БЕНЗИН

bomba пише: БРСМ єдина розвинута заправка, з магазином і кав'ярнею. Хоч вона і пов'язана з сім'єю Януковича... Моя добре знайома пані Надія, що керує Шепетівською БРСМ, хвалилася, що щодня "зекономлює" кількасот літрів собі...


Поясніть популярно якщо знаєте, саме яким чином це відбуваєця?
Недоливають? Розбавляють? Чи ще щось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2016 06:47 #109649 від Vent
Відповідь від Vent у темі Про БЕНЗИН

bomba пише: Вони що, з тварин бензин роблять?

Та справа у томц що у Люк така собачка шо її не то що людина злякаєця, а навіть моя сука кавказця.
Ні не страшна, гарна але дуже велика і опасна на вигляд, якшо те той песик шо Я памятаю. Як поні розміром. Поправте якшо помиляюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2016 07:20 #109650 від LuK
Відповідь від LuK у темі Про БЕНЗИН
Не про ту милу собачку мова )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 лист. 2016 08:01 #109651 від bomba
Відповідь від bomba у темі Про БЕНЗИН

Vent пише:

bomba пише: БРСМ єдина розвинута заправка, з магазином і кав'ярнею. Хоч вона і пов'язана з сім'єю Януковича... Моя добре знайома пані Надія, що керує Шепетівською БРСМ, хвалилася, що щодня "зекономлює" кількасот літрів собі...


Поясніть популярно якщо знаєте, саме яким чином це відбуваєця?
Недоливають? Розбавляють? Чи ще щось.

А ось це вже слід мабуть лиш здогадуватися, секрети бізнесу вам ніхо не видасть)) таке на кожній заправці. Якось поляк фуру заправляв біля автостанції, та заправщики не знали що в нього лічильник стоїть, з 400 літрів 5 не долили... а в них по чеку було 400... так нічого й не доказав...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2016 10:09 #109654 від myron
Відповідь від myron у темі Про БЕНЗИН
Газ там тирять ще крепше!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лист. 2016 05:32 - 21 лист. 2016 05:36 #109674 від Vent
Відповідь від Vent у темі Про БЕНЗИН
Між іншим розповім історію, яку в свій час обіцяв дирекціі лукойла не розповідати, але з його закриттям/даунгрейдом вже можна.
Так от, десь років 5 тому, в мене виникла підозра що "Лукойл" недоливає, і звернувся на гарячу лінію в Росії, того ж дня ввечері звонить управляючий директор нашого "Лукойл" і запрошує до себе розібратись з інцидентом, погодився на ранок наступного дня, він навіть казав оплате таксі чи тп.
Так от, вранці приїхав до нього зі свідком, він казав шо треба розібратись з цим інциндентом бо, на нього давить керівництво зверху, шо це в них дуже серйозно, і при нас проводять експеримент, беруть прозору ємність опломбовану 20 літрову і з тої колонки з якої заправлявся заливають в неї 20 літрів по їх датчику, потім перевіряємо (на ємності багато поміток) приблизно 250мл (0,25л) недоливу вийшло, на що директор сказав, що це в межах норми, і запропонував заляти мені це в бак, тіпа в подарок бо німа куди дівати, а в мене повний бак бо тікі вчора заправлявся ))). Кароч дав мені дві картки знижкі, попросив написати листа що претензій немає конфлікт усунено, ще попросив нікому не розказувати це, пожали руки і все.
Так от з цієї історії здивувала оперативність гарячої лінії Лукойла, переляканість місцевого директора на таку жалобу, і що на тесті все ж таки 0,25л на 20л недоливу, т.є. на 80 літрах приблизно 1л палива не вистачить, хоча жалівся на друге, мій бак в авто по паспорту 50л. а туди влізло 63л, але як оказалось то нестандартний заводський бак, бо в тому році такі ставили на ці моделі, сам директор погуглив і це розказав, потім Я перевірив і то правда була. Замість 50л. туди влазе 63,4л "під горло".
Але хай так, з тим маленьким недоливом, зато бенз в них добрий був, і відношення гарне.
І це таки виходе що недоливають усі! тікі це помітно коли беруть за сотню літрів.

В кого є подібні історії викладайте.
Останнє редагування: 21 лист. 2016 05:36 ким Vent.
Ці користувачі подякували: LuK, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лист. 2016 17:43 #109676 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Про БЕНЗИН
На Укрпетролі саме нормальне пальне, як бензин так і соляра. Тяга нормальна і росход найнижчий серед наших заправок

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2016 16:00 #109795 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Про БЕНЗИН
Хто підставив БРСМ? ))))

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2016 17:51 #109800 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про БЕНЗИН
А що так і не працює?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів