Про БЕНЗИН

• Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
20 лист. 2016 06:29 #109647 від Vent
Відповідь від Vent у темі Про БЕНЗИН

281040 пише: Привіт усім.Дизелем заправляюсь у нашому місті на заправці НК(Шешукова).Машина добре робить,прийомиста.Якщо проїздом десь є ОККО-то до повного.Ще хвалять "Енеївську",сам влітку там брав дизель.Казали шо білоруський.Досвід з БРСМ сумний:Ще років зо 6 назад мав бензинове авто.20 л їхнього 92 мусив розбавляти на НК(Шешукова) 20 л 95.Мотор троїв страшно,свічки "засрані".Після доливу 95 через 5-7 хвилин їзди все нормалізувалось.Після того туди "ні ногой"Також знайомий влітку моциком їздить на роботу,то теж на БРСМ плюється,коли по неуважності там заправиться.

Що таке НК(Шешукова) ? та коли був той гіркий опит з 92-им, напішіть хочаб рік.
  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
20 лист. 2016 06:36 #109648 від Vent

bomba пише: БРСМ єдина розвинута заправка, з магазином і кав'ярнею. Хоч вона і пов'язана з сім'єю Януковича... Моя добре знайома пані Надія, що керує Шепетівською БРСМ, хвалилася, що щодня "зекономлює" кількасот літрів собі...

Поясніть популярно якщо знаєте, саме яким чином це відбуваєця?
Недоливають? Розбавляють? Чи ще щось.
  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
20 лист. 2016 06:47 #109649 від Vent

bomba пише: Вони що, з тварин бензин роблять?

Та справа у томц що у Люк така собачка шо її не то що людина злякаєця, а навіть моя сука кавказця.
Ні не страшна, гарна але дуже велика і опасна на вигляд, якшо те той песик шо Я памятаю. Як поні розміром. Поправте якшо помиляюсь.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2016 07:20 #109650 від LuK
Відповідь від LuK у темі Про БЕНЗИН
Не про ту милу собачку мова )
  • bomba
  • bomba аватар
  • Шепетівчанин
  • Шепетівчанин
Більше
20 лист. 2016 08:01 #109651 від bomba
Відповідь від bomba у темі Про БЕНЗИН

Vent пише:

bomba пише: БРСМ єдина розвинута заправка, з магазином і кав'ярнею. Хоч вона і пов'язана з сім'єю Януковича... Моя добре знайома пані Надія, що керує Шепетівською БРСМ, хвалилася, що щодня "зекономлює" кількасот літрів собі...

Поясніть популярно якщо знаєте, саме яким чином це відбуваєця?
Недоливають? Розбавляють? Чи ще щось.

А ось це вже слід мабуть лиш здогадуватися, секрети бізнесу вам ніхо не видасть)) таке на кожній заправці. Якось поляк фуру заправляв біля автостанції, та заправщики не знали що в нього лічильник стоїть, з 400 літрів 5 не долили... а в них по чеку було 400... так нічого й не доказав...
  • myron
  • myron аватар
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
20 лист. 2016 10:09 #109654 від myron
Відповідь від myron у темі Про БЕНЗИН
Газ там тирять ще крепше!
  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
21 лист. 2016 05:32 - 21 лист. 2016 05:36 #109674 від Vent
Між іншим розповім історію, яку в свій час обіцяв дирекціі лукойла не розповідати, але з його закриттям/даунгрейдом вже можна.
Так от, десь років 5 тому, в мене виникла підозра що "Лукойл" недоливає, і звернувся на гарячу лінію в Росії, того ж дня ввечері звонить управляючий директор нашого "Лукойл" і запрошує до себе розібратись з інцидентом, погодився на ранок наступного дня, він навіть казав оплате таксі чи тп.
Так от, вранці приїхав до нього зі свідком, він казав шо треба розібратись з цим інциндентом бо, на нього давить керівництво зверху, шо це в них дуже серйозно, і при нас проводять експеримент, беруть прозору ємність опломбовану 20 літрову і з тої колонки з якої заправлявся заливають в неї 20 літрів по їх датчику, потім перевіряємо (на ємності багато поміток) приблизно 250мл (0,25л) недоливу вийшло, на що директор сказав, що це в межах норми, і запропонував заляти мені це в бак, тіпа в подарок бо німа куди дівати, а в мене повний бак бо тікі вчора заправлявся ))). Кароч дав мені дві картки знижкі, попросив написати листа що претензій немає конфлікт усунено, ще попросив нікому не розказувати це, пожали руки і все.
Так от з цієї історії здивувала оперативність гарячої лінії Лукойла, переляканість місцевого директора на таку жалобу, і що на тесті все ж таки 0,25л на 20л недоливу, т.є. на 80 літрах приблизно 1л палива не вистачить, хоча жалівся на друге, мій бак в авто по паспорту 50л. а туди влізло 63л, але як оказалось то нестандартний заводський бак, бо в тому році такі ставили на ці моделі, сам директор погуглив і це розказав, потім Я перевірив і то правда була. Замість 50л. туди влазе 63,4л "під горло".
Але хай так, з тим маленьким недоливом, зато бенз в них добрий був, і відношення гарне.
І це таки виходе що недоливають усі! тікі це помітно коли беруть за сотню літрів.

В кого є подібні історії викладайте.
Last edit: 21 лист. 2016 05:36 by Vent.
Ці користувачі подякували: LuK, kolbasnik
  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
21 лист. 2016 17:43 #109676 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Про БЕНЗИН
На Укрпетролі саме нормальне пальне, як бензин так і соляра. Тяга нормальна і росход найнижчий серед наших заправок

Вкладений файл:

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель
  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Патріот Шепетівки
  • Патріот Шепетівки
Більше
30 лист. 2016 16:00 #109795 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Про БЕНЗИН
Хто підставив БРСМ? ))))

Вкладений файл:

Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель