GPS навігатор

  • vasyok
  • vasyok аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
14 трав. 2012 12:52 #77033 від vasyok
GPS навігатор був створений vasyok
Дорого дня всім. Хоч купити собі в авто GPS і зупинився на Pioneer 7003, може хто користувався даним девайсом напишіть відзиви, або порекмендйте щось краще буду дуже вдячний. Стосовно фірми Pioneer як вона веде себе в роботі, як часто ломається? Зарання дячний за будь-яку інфу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 трав. 2012 00:22 #77042 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: GPS навігатор
Як на мене то за такі гроші краще купити собі недорогого китайського планшета с жпс модулем. Як навігатор він буде виступати не гірше і в + до того отримаєш собі помічника і поза машиною.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 трав. 2012 00:22 #77043 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: GPS навігатор
До речі бачив такі плашети вже в комплекті із спеціальним кріпленням в машину.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 трав. 2012 23:48 #77056 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Re: GPS навігатор
Як на мене планшет в машині та ще й в якості навігатора - помилка. Оптимальна диагональ навігатора закріпленого на панелі приладів або на лобовому склі - 5"-7". І то 7" - для авто з високим лобовим склом або авто від Є-класу і вище. В мене наприклад чудово примощується і зручно слідкувати за 4.3" Mustek-ом (хоча авто і не маленьке).

Заливав знайомому карти на Піонер. Всі навігатори Піонер в нашій країні - "китайський" китай, контраст екрана - ніякий, батарею потрібно міняти через 6-10 місяців (при частому користування), тому що вздувається, екран надто чутливий до стилуса - через 1-2 місяці весь в подряпинах (тобто тільки пальцем). Функції "блютуз" та "фм-трансміттер" - безкорисні функції - 1-2 дня пограєшся і забудеш на завжди.
Пропоную вже краще обрати Ерго, Мастек, Тенекс (якщо вже дуже потрібно то також існують моделі з БТ і ФМ) - це теж Китай, проте набагато якісніший.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 серп. 2012 22:34 #79032 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Re: GPS навігатор

Dj Os пише: Як на мене то за такі гроші краще купити собі недорогого китайського планшета с жпс модулем. Як навігатор він буде виступати не гірше і в + до того отримаєш собі помічника і поза машиною.

хотілося б глянути на твою машину з планшетом ;-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 серп. 2012 22:36 #79033 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі GPS навігатор

vasyok пише: Дорого дня всім. Хоч купити собі в авто GPS і зупинився на Pioneer 7003, може хто користувався даним девайсом напишіть відзиви, або порекмендйте щось краще буду дуже вдячний. Стосовно фірми Pioneer як вона веде себе в роботі, як часто ломається? Зарання дячний за будь-яку інфу

якщо їздиш тільки на море, або заради понтів то навігатор нафіг не потрібен, лишнє витрачання коштів. багато тобі хто може таке розказати ( користуються 1, 2 рази на рік) краще за бокал пива позичити в знайомого :cheer:

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.122 секунд
0
репостів
0
репостів