Преобразователь

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 трав. 2013 17:27 #85678 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: Преобразователь
дивлячись від того що будеш до нього підрубати)
якщо перфоратор чи дрель то треба упс помощнєй)
в інеті куча ссилок є
дивись)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2013 19:52 #85679 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі Преобразователь
Перфоратору чи дрелі, одним словом для двигуна потрібна синусоіда,юпс її не видає.Є звісно моделі, які видають ток максимально наближений до синусоїди, але вони коштують дорожче.Якщо нема варіантів, можна використати і юпс, але потужність буде не та,грітися буде сильніше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 трав. 2013 00:27 #85680 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Преобразователь
Якщо принтер, то самий простий варіант - UPS, тільки живлення зняти з половини клем у акумуляторі - там якраз буде 12 в. Він і від 24 буде робити, але буде і грітись. Принтери мають імпульсні блоки живлення, і їм взагалі до лампочки якість напруги - від 170 до 240 вольт він повинен працювати. Форма тут теж не грає ніякої ролі - там прямо на вході стоїть випрямляч, і він постійний струм зробить шо з "сінуса", шо з "трапеції". Як уже тут хлопці згадували - форма важлива тільки для правильної роботи деяких типів двигунів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 трав. 2013 23:36 #85683 від Dred
Відповідь від Dred у темі Відповідь: Преобразователь
ну дивись: в мене АПС 500, хочу запітать саба від покутєра. просто фішку таку сказали, шо він буде вирубатися при робочому двігатєлі, тому що в юпсі стоїть проц і в ньому пише шо при зарядкі до 13 вольт то батарею відрубає. а в машині зарядка йде до 14,5. так шо як тільки піде зарядка на акумулятор, то юпс вирубиться

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 черв. 2013 01:28 #85899 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Відповідь: Преобразователь
Ну він повинен би відключати ЗАРЯДКУ батареї (перетворювач 220->12). Тобдо він міряє напругу на акуммуляторі - якщо вона вища 12 в. - зарядка припиняєтся. Але БРАТИ напругу з батареї на перетворювач - повинен би. Тут же зарядки взагалі нема - тому що немає 220 В. і блок живлення ЮПСа взагалі не працює. Працює тільки перетворювач (інвертор) 12->220. А він відключатись не має. Так що спробувати можна.
А якщо ж саб - то тут взагалі нічого не треба - можно прямо туди 14.4 підвести. Він все одно на мікрухі з автомагнітоли зібраний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 черв. 2013 15:11 #85931 від Dred
Відповідь від Dred у темі Відповідь: Преобразователь
а куди його там заводити? він жеж 220в

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.112 секунд
0
репостів
0
репостів