Віталий Кличко знову переміг!

  • ARTIST
  • ARTIST аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 бер. 2011 09:50 #62673 від ARTIST
Перший і останній раунд у двобої Кличко - Соліс не був легким для українця. Про це в інтерв`ю після бою заявив Кличко-старший, який нокаутував свого суперника у першому раунді."Це не був легкий початок бою. Соліс був доволі швидкий, але отримав сильний зустрічний удар від мене. Я дуже шкодую, що цей бій закінчився так швидко, я сподівався на більш тривалий поєдинок", - розповів Віталій.Відео:
УРА!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 бер. 2011 09:54 #62676 від makar75
Респект.Слава богу,що є в Україні люди завдяки яким про Україну знає весь Світ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2011 09:56 #62677 від praporschik
удари у Кличків слава богу сильні.але Соліс скаже що підвернув ногу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 бер. 2011 09:57 #62678 від ARTIST
Вот ще посміявся

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 10:07 #62680 від
сразу видно, что всё подстроено

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 бер. 2011 10:13 #62681 від ARTIST

сразу видно, что всё подстроено

Наша пісня гарна й нова.Якби було б все підстроєно, то б вони бились всі 11 раундів, а не один. Кому така підстава вигідна - нікому, ні рекламщикам, ні промоутерам.Коліно теж зіграло свою роль. але якби там булоб тільки коліно, то він встав би і просто підняв ногу і допригав до кутка, а так валився на всі сторони. Не спорю, що удар не видовищний, але зона віска, як не як

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2011 11:12 #62690 від praporschik
Солис объяснил, почему упал в бою против Кличко Виталий Кличко и Одланьер СолисФото: Getty Images/Fotobank Кубинский боксер Одланьер Солис считает, что причиной его поражения от чемпиона мира по версии WBC Виталия Кличко стало повреждение колена.Об этом он заявил после боя, который закончился уже в первом раунде техническим нокаутом.«Это было мое колено. Думаю, я сделал неправильный шаг назад, а затем оступился. Я повредил колено, и не мог больше продолжать бой. Такое происходит в боксе. Думаю, теперь мне потребуется немало времени на восстановление», - приводит слова Солиса isport.ua.А вот тренер Виталия Кличко Фриц Здунек склоняется в пользу своего подопечного: «Солис пропустил сильнейший удар от Виталия и потерял баланс. Как результат, он повредил колено. Такое случается».Промоутер кубинца Ахмет Онер также поддержал своего боксера: «Его падение не было результатом удара Кличко. Одланьер травмировал колено, и я этим очень обеспокоен». focus.ua/sport/175477 те про що я й говорив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2011 12:19 #62697 від Dentist
главное результат) а он есть, поздравляю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 бер. 2011 16:12 #62755 від praporschik
Промоутер Солиса требует от Кличко реванша Фото: Getty Images/Fotobank Промоутер кубинца Одланьера Солиса Ахмет Онер хочет, чтобы чемпион мира в супертяжелом весе по версии WBC Виталий Кличко предоставил его подопечному матч-реванш.«Если Виталий настоящий мужик и к моменту выздоровления Солиса не уйдет из бокса, то должен провести против Одланьера еще один поединок, - заявил Ахмет Энер.«Не могу представить, чтобы Виталий гордился победой, добытой благодаря несчастному случаю и травме соперника», - добавил он, передает championat.ru.
Напомним, что бой Кличко - Солис завершился нокаутом на последней секунде первого раунда. При падении после удара Кличко Солис травмировал ногу. focus.ua/sport/175582 вже почали "срати".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 бер. 2011 19:04 #62762 від Lego
Как-будто Клично виновен в том, что Солис "оступился"...Такую уже хрень пишут)))Особенно порадовало это - "Если Виталий настоящий мужик и к моменту выздоровления Солиса не уйдет из бокса..."Он там 10 лет лечить колено собрался?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів