+- Все про Страйкбол

Більше
30 бер. 2010 15:55 #50637 від Kalter
Відповідь від Kalter у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
Товариші страйкболісти Шепетівки коли вже будем збиратися в цьому сезоні всі разом Славута+Шепетівка+Нетішин, годі вже їздити по чужих, нада щось організувати з ночовкю своє, дружній вогонь пиво+гітара, звісно після чудової гри ))))))))Щодо снаряги :1. uploading.com/files/713152b7/_fuchs_katalog_SLAVUTA2009.pdf/ тут все нове2. uploading.com/files/fda67m91/_gebr_Slavuta2010.pdf/ тут нове в перемішку з старимВибираєм потрібну позицію (код товара) кидаєм мені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., дещо є в наявності вже, дещо під замовлення.П.СДля страйкболістів буду намагатися ціни схиляти завжди в нижчу сторону, по можливості (закупка+ транспортні витрати+і кусочок сала мені). Попердні замовлення з предоплатою в 30 % завжди будуть за допустимо низькими цінами.П.С1Краще 100 друзів страйкболістів !!!! якщо не розорюся з самого початку.

SLAVUTA airsoft-sl.at.ua/ SLAVUTA

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 бер. 2010 16:27 - 30 бер. 2010 16:33 #50639 від НатС

Zelya;50601 пише: Для початку треба спробувати, взяти участь в декількох іграх, якщо воно твоє, то гроші вже рахувати не прийдеться, скільки треба стільки й заплатиш (в розумних межах). Головне зброя, я свій АК взяв б\у, за 500 грн, а інше дуже просто - камуфляж, берци, окуляри для захисту, інше по бажанню. :cl:


Додано о 20:22
Попереднє повідомлення було написане в 20:05
Якість фото не дуже, але екіпіровку розгледіти можна
Вкладений файл:

Грибники та ті хто заблукали в лісі пообдєлуються)))Я так розумію шари страйкбольні такі за розмірами як і до пістолетів на пульках чи трохи більші?і як відчувається по тілу?Як в пеінтболі?

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 бер. 2010 16:38 #50640 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
Лего, ножичок завжди має бути з собою. Мало шо де відрізати треба. А шоб страйболіста "зарізати" то треба спеціальний гумовий.Кетлер, ми з "ЗюЗюками" частенько видвигаємось на озера з ночівлею, такі гулянки влаштовуємо шо огого. Бувало геть байкери кидали свій зліт і перебералися до нас))))Зараз ще трохи холодно вночі, потеплішає обов"язково організуємо.
Додано о 15:38
Попереднє повідомлення було написане в 15:32
Лего, ножичок завжди має бути з собою. Мало шо де відрізати треба. А шоб страйболіста "зарізати" то треба спеціальний гумовий.Кетлер, ми з "ЗюЗюками" частенько видвигаємось на озера з ночівлею, такі гулянки влаштовуємо шо огого. Бувало геть байкери кидали свій зліт і перебералися до нас))))Зараз ще трохи холодно вночі, потеплішає обов"язково організуємо.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2010 16:41 #50642 від Kalter
Відповідь від Kalter у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
Ну хочаб тоді на день!!!! але вже після пасхи, свято всештаки.А ЗюЗи будуть на днях у мене ( за кепками приїдуть" нада зними обговорти це питання)))))):af:

SLAVUTA airsoft-sl.at.ua/ SLAVUTA

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 бер. 2010 17:47 #50644 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол

НатС;50639 пише: Грибники та ті хто заблукали в лісі пообдєлуються)))Я так розумію шари страйкбольні такі за розмірами як і до пістолетів на пульках чи трохи більші?і як відчувається по тілу?Як в пеінтболі?

Грибників чіпати заборонено, і взагалі "некоббатантів" намагаємось минати.Кульки 6мм в діаметрі, різної ваги бувають (подібні за розмірами до тих що в іграшках використовуються) Відчуття по тілу просто незабутні особливо якщо з невеликої відстані та з холошого тюну. Добре пристає коли по незахищеному обличчю або рукам. Буває в кров розбиває, було раз в бороду одному з наших заліз і заріс там, потім вирізав)))

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 бер. 2010 19:41 #50647 від НатС
мене більше всього лице цікавить, можна і в мотошоломі бігати, але це не те))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 бер. 2010 20:45 #50649 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
В китайському шоломі скло прошиває. За якісні не знаю не пробували. В шоломі будеш "глухий" і грати буде неможливо. Для тих хто боїться за обличчя є спеціальні маски зі стальної сітки. Особито я користуюся окулярами. Шрами мужика прикрашають))))

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 бер. 2010 08:35 #50657 від Kalter
Відповідь від Kalter у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
Ага млін я в Самчиках в упор майже у вісок так гарно получив 2-ма кульками тільки кров побігла юшкою, потім зодва тижня ходив раненим бійцем. З того часу на Урбані юзаю захист лиця:1. Очі+ Окуляри :af:2. Нижня частина лиця - Пластикова маска3. Коли холодно - то юзаю балаклаву з окулярамиА взагалі на скільки я так поняв, то !!!1. Ніколи не можна знімати окуляри в бою, навіть в мертвятнику а бо в тих місцях де можна важати що безпечно, хоча насправді шарик 6мм дурний і прилетить навіть за угла, випадки були ))))2. І голове не потрібно бігати з відкритим ротом, зуби теж летять з гарного тюна.:ag:П.сОтакуб масочку замутить для CQB, ИМХО ціна кусається

SLAVUTA airsoft-sl.at.ua/ SLAVUTA

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 бер. 2010 10:03 #50666 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
Подібні маски, ро***ть нетішинські хлопці, сітку використовують з якихось друшлагів (не всі витримуть посріл). Коли вдягати подібні маски від дихання швидше пінтніють окуляри, в балаклаві товзагалі капець, дихаєш і повітря майже все виходить через проріз для очей прямісінько під окуляри.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2010 10:30 #50670 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: +- Все про Страйкбол
Блин.. хоть в маске хокейного вратаря бегай))))Kalter, что за садюга тебе почти в упор в висок стрелял???? Охренень!!! Совсем чтоль?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.208 секунд
0
репостів
0
репостів