жорстокість

Про цей ви­па­док роз­по­ві­ла ре­дак­ції га­зе­ти «День за днем» жи­тель­ка Ше­пе­тів­ки Ка­те­ри­на цього­річ в бе­рез­ні. Ко­ли ще ле­жав сніг, во­на ра­зом з ко­ле­жан­кою про­гу­лю­ва­ла­ся лі­сом, що не­по­да­лік мік­ро­району Ко­сець­ко­го, і по­ба­чи­ла сім мер­твих со­бак. Зі слів ше­пе­тів­чанки, хтось їх ви­ки­нув прос­то в лі­со­ве дже­ре­ло.

Сторінка 2 із 2

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів