Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 27 травня 2026

Команда Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області здійснила моніторинговий візит безпосередньо до Шепетівської міської ради. Інспекція оцінювала архітектурну доступність адмінбудівлі та виконання громадою вимог Національної стратегії із створення безбар’єрного простору.

Розділ Суспільство

Формування інклюзивного суспільства, толерантності та взаємоповаги починається зі шкільної парти. У Шепетівській гімназії №4 відбулося інтерактивне практичне заняття на тему «Безбар’єрність — світ, зручний для всіх». Захід, організований для учнів шостих класів, мав на меті навчити молодь розумінню рівності, поваги до кожної людини та усвідомленню важливості створення комфортного середовища для всіх без винятку.

Шепетівська громада схилила голови у глибокій скорботі, прощаючись із ще одним своїм відважним захисником. 27 травня 2026 року «на щиті» до рідного міста назавжди повернувся Геннадій Леонідович Камінський — стрілець-помічник гранатометника роти морської піхоти. Два роки воїн вважався зниклим безвісти, залишаючи рідним лише надію, яка, на жаль, обірвалася офіційним підтвердженням його загибелі в боях на Херсонщині.

Розділ Події

Правоохоронці Хмельниччини продовжують безкомпромісну боротьбу з проявами домашнього насильства, переводячи систематичних порушників з площини адміністративної відповідальності до кримінальної. Слідчі поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо жителя Сахновецької громади, який тривалий час вчиняв психологічний тиск на власну родину.

Суд виніс суворий вирок у справі про сексуальне насильство, вчинене щодо двох жінок. Завдяки беззаперечній доказовій базі, зібраній правоохоронцями, та публічному обвинуваченню прокурорів, серійного зловмисника, який використовував власний автомобіль для нападу на жертв, відправлено за ґрати на тривалий термін.

Феноменальний успіх шепетівського шкільного спорту на рівні області: талановиті вихованки Шепетівської гімназії №1 здобули абсолютну перемогу на регіональному етапі масштабних змагань із чирлідингу. Наші дівчата завоювали одразу дві золоті нагороди у різних вікових групах та вибороли путівки на фінал країни до Києва.

Розділ Спорт

Поліція Хмельниччини застерігає мешканців від поширеної та небезпечної схеми онлайн-шахрайства під виглядом пасивного заробітку. Жертвою фінансової афери стала 61-річна жителька Шепетівки. Жінка розраховувала на отримання значних дивідендів від інвестицій у біржові акції, натомість втратила понад пів мільйона гривень власних заощаджень.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів