![Славутчанин заплатив наперед за диван 16 тис грн: підсумок очікуваний](/media/k2/items/cache/4b607d574b3f0b233e3acd4102abbdb4_Generic.jpg)
Славутчанин заплатив наперед за диван 16 тис грн: підсумок очікуваний
Житель Славути став жертвою шахраїв, купуючи товар в інтернеті. Минулої доби до поліції Шепетівщини надійшло звернення від потерпілого, якого ошукали шахраї на більш ніж 16 тисяч гривень.
![Дітям загиблих захисників вручили кулони-обереги «Батьківське серце»](/media/k2/items/cache/f0772c7aedd7bbd496f6626bc60bc85f_Generic.jpg)
Дітям загиблих захисників вручили кулони-обереги «Батьківське серце»
22 березня велика зала Палацу культури у Нетішині була оповита атмосферою гордості та водночас несамовитим смутком… Синів і доньок, вдов, матерів та батьків загиблих Захисників, представників міської влади, громадськості зібрала цього дня подія присвячена дітям загиблих воїнів Нетішинської міської територіальної громади... Це спроба хоч на деякий час розділити з ними горе втрати... Сказати кожному з них, що про їхніх батьків – відважних та сміливих Воїнів пам’ятають…
![Енергетики опублікували графік погодинних відключень електропостачання](/media/k2/items/cache/8324e81558f4d3bf8f95a4863ec83e01_Generic.jpg?t=20240516_073519)
Енергетики опублікували графік погодинних відключень електропостачання
Внаслідок масованої ракетної атаки, що відбулась 22.03.2024 року, електромережі Хмельниччини працюють в аварійному режимі. Енергетики фіксують суттєвий зріст навантаження на електромережі. Якщо ситуація й далі йтиме таким чином і споживачі не зменшать обсяг споживання електричної енергії – будуть запроваджені мережеві обмеження.
![Шепетівчани здобули нагороди чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики](/media/k2/items/cache/9803c562844b4c863febc63412e33fbb_Generic.jpg)
Шепетівчани здобули нагороди чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики
23 березня 2024 року у місті Городок відбувся чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед дорослих. До участі у чемпіонаті було заявлено понад 110 спортсменів з різних куточків Хмельницької області.
![Сміттєві баки на кожному кроці, а по місту досі знаходять стихійні смітники](/media/k2/items/cache/74b1ded9a9f472f4c41c3e7a1c3b9bc2_Generic.jpg?t=20240325_143709)
Сміттєві баки на кожному кроці, а по місту досі знаходять стихійні смітники
Сьогодні комунальники цілий день прибирають стихійні сміттєзвалища. А в міського голови Шепетівки виникає подив і нерозуміння. Сміттєві баки тепер буквально на кожному кроці, з приватного сектору сміття вивозили від кожного приватного будинку.
![Шепетівчани отримали 2 перших місця на конкурсі ансамблів та оркестрів духових інструментів](/media/k2/items/cache/80957038afa34af32e559058281ba33b_Generic.jpg?t=20240325_123021)
Шепетівчани отримали 2 перших місця на конкурсі ансамблів та оркестрів духових інструментів
Нещодавно на Хмельниччині відбувся обласний огляд-конкурс ансамблів та оркестрів духових інструментів. Про це розпровіли у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва, який й організував конкурс.
![Загроза запровадження обмежень: енергетики закликають споживати електроенергію ощадливо](/media/k2/items/cache/6c720e820c582b66e22bfca0a7c1a5ab_Generic.jpg)
Загроза запровадження обмежень: енергетики закликають споживати електроенергію ощадливо
Мешканці Хмельниччини свідомо та раціонально використовували електроенергію на вихідних – це дало змогу уникнути відключень. У будні ж дні обсяги споживання електроенергії суттєво зростають. Про це повідомили у Хмельницькобленерго.
![Пасажирка намагалась "вирішити питання": тепер замість адміністративної буде кримінальна відповідальність](/media/k2/items/cache/9ed7c8355ed3d7e02bd08a17356069f9_Generic.jpg)
Пасажирка намагалась "вирішити питання": тепер замість адміністративної буде кримінальна відповідальність
21 березня, близько 17-ї години, у місті Полонне Шепетівського району офіцер громади Вадим Король зупинив автомобіль марки ВАЗ-2106, яким керував 46-річний громадянин. Під час спілкування з водієм, з'ясувалось, що у останнього відсутні документи на право керування транспортним засобом.
![Висновків з новорічної ночі не зробив: славутчанин вдруге напідпитку сів за кермо](/media/k2/items/cache/8f884a4f5c7573d96ca3cf20d57a975a_Generic.jpg?t=20240325_112205)
Висновків з новорічної ночі не зробив: славутчанин вдруге напідпитку сів за кермо
У Славуті поліцейські виявили водія, який вдруге за рік сів за кермо у стані сп’яніння. 1 січня цього року патрульні документували 35-річного жителя м. Славута за нетверезе кермування. Проте чоловік не зробив висновків з цього негативного досвіду та вдруге грубо порушив правила дорожнього руху.
![З якими хворобами звільняють від мобілізації – повний перелік](/media/k2/items/cache/ae562a6ccd3fb8fa8165f0ed50e6bba2_Generic.jpg?t=20240325_111139)
З якими хворобами звільняють від мобілізації – повний перелік
Верховна Рада України увосьме ухвалила продовження воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 діб – до 13 травня 2024 року. У цей період всі чоловіки призовного віку, які за рішенням військово-лікарської комісії визнані придатними до військової служби, можуть отримати мобілізаційне розпорядження.