![Як і де отримати гуманітарну допомогу переселенцям на Шепетівщині](/media/k2/items/cache/7cda353dc4437c2f47caf424309a8b6d_Generic.jpg?t=20220418_163548)
Як і де отримати гуманітарну допомогу переселенцям на Шепетівщині
За даними Шепетівської районної військової адміністрації кількість внутрішньо переміщених громадян, які знайшли прихисток на Шепетівщині становить 24 062 осіб, з них 7 412 - діти. Усі, хто пройшов реєстрацію та отримали довідки ВПО мають можливість отримати гуманітарну допомогу, а також ряд послуг, які зазначені у «Пам’ятці для тимчасово внутрішньо переміщених осіб» від Шепетівської міської ради.
![12 малят народилось у родинах, які знайшли прихисток у Шепетівці](/media/k2/items/cache/751384cbdb59cc0cdecbb18f12a1d9db_Generic.jpg?t=20220407_133936)
12 малят народилось у родинах, які знайшли прихисток у Шепетівці
Сьогодні у пологовому будинку Шепетівської багатопрофільної лікарні народився маленький Матвій, чиї батьки вимушено залишили свій дім на Київщині, тікаючи від війни.
![Басейн у Шепетівці знову приймає відвідувачів](/media/k2/items/cache/42986a2c5b00fcb2fdaedb4f36b8fe7c_Generic.jpg?t=20220407_130650)
Басейн у Шепетівці знову приймає відвідувачів
Сьогодні Шепетівська КДЮСШ оголосила про відновлення роботи басейну, який тимчасово не працював. Встановлено графік та вартість відвідування, а сам заклад розпочне роботу з 8 квітня.
![За добу на Шепетівщині вилучили на потреби армії чотири автівки](/media/k2/items/cache/ec08d45356fb8a617169777048599704_Generic.jpg?t=20220407_112945)
За добу на Шепетівщині вилучили на потреби армії чотири автівки
Нагадаємо, що з 1 березня в Україні діє розпорядження, яке дозволяє конфісковувати транспортні засоби у водіїв, що перебувають за кермом у стані сп'яніння.
![Мешканця Шепетівщини нагородили орденом Богдана Хмельницького](/media/k2/items/cache/ba8d09c2b5758afe6182d0b4a7a2a2c6_Generic.jpg?t=20220407_094338)
Мешканця Шепетівщини нагородили орденом Богдана Хмельницького
Ще один захисник з Шепетівщини отримав почесну нагороду. Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Шепетівки Віталій Бузиль.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 7 квітня 2022 року](/media/k2/items/cache/b57688b001c01d8bee41ad69e19acb93_Generic.jpg?t=20220407_072654)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 7 квітня 2022 року
Розпочалася сорок третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Російська федерація продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави.