Четвер, 08 грудня 2022 — Сайт міста Шепетівка
У Шепетіському районі до строю стала нова місцева пожежна команда
Розділ Події

На теренах Ямпільської територіальної громади Шепетівського району на чергування заступила новостворена місцева пожежна команда у селі В’язовець. Про це повідомило головне управління ДСНС у Хмельницькій області.

Аби забезпечити електрикою та зв’язком мешканців Хмельниччини під час настання можливого “блекауту” обласна військова адміністрація у співпраці з благодійними організаціями щоденно працюють у даному напрямку. Одними із успішних прикладів такої роботи є передача генераторів та старлінків від БФ “Серце української нації”.

Учні та майстри с у співпраці з БФ "Магера" продовжують наближати перемогу. Виготовили функціональні пічки, які незабаром будуть зігрівати наших захисників.

Лісівники розповіли де можна придбати святкові деревця та за якою ціною
Розділ Бізнес

Хоча у даний час не до святкувань, бо уже десятий місяць триває повномасштабна війна росії проти України, та це не привід відмовлятися від щорічних родинних традицій. За таких умов актуальність новорічної ялинки, можливо, й втрачається, та все ж працівники держлісгоспу готові задовольнити потреби тих, хто вирішить порадувати свою малечу вдома таким деревцем і розпочали передноворічну ялинкову кампанію. 

0
репостів
0
репостів