Понеділок, 24 жовтня 2022 — Сайт міста Шепетівка

За час повномаштабної війни ізяславчанам вкотре підставляє дружнє плече місто-побратим Остроленка (Польща) у рамках нещодавно укладеного Договору про партнерство та співробітництво між містами. Для потреб наших бійців та внутрішньо переміщених осіб передали медикаменти, антисептичні та дезинфекційні засоби, перев'язочний матеріал, засоби індивідуального захисту, питну воду тощо. Закордонні побратими також потурбувалися про дороговартісне медичне обладнання (крісла, столи).

14 жовтня на Схід було відправлено автомобіль для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань, який закуплено за зібрані кошти жителів Улашанівської громади, працівників виконавчого комітету, закладів культури та освіти. Днями на адресу сільської ради наші Захисники надіслали слова вдячності, які закріпили своїми світлинами.

22 жовтня ворог завдав ракетних ударів по цивільній інфраструктурі Хмельницького та області. Внаслідок цього було пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури. Обласний центр, а також Хмельницький та Шепетівський райони залишилися без електроенергії, було призупинено водопостачання, зник зв’язок.

У Ямпільскій громаді провели у вічність захисника України Рудя Сергія
Розділ Події

Сьогодні Ямпільщина в жалобі. Провели у вічність Захисника України Рудя Сергія, життя якого трагічно обірвалося 7 жовтня 2022 р. на Харківщині. Про це повідломили у селищній раді.

Мешканців району Старокостянтинівського шосе просять економити електрику, а всю Хмельниччину чекають віялові відключення
Розділ Бізнес

Шепетівська міська рада просить мешканців району Старокостянтинівського шосе економити електрику. Частина району досі без світла через те, що лінії не витримують навантаження.

Розпочалася двісті сорок третя доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 24 жовтня.

0
репостів
0
репостів