![Вербівецькі майстри виготовляють буржуйки для наших захисників](/media/k2/items/cache/e10fed1cb90c8ab86055ccc776c6e442_Generic.jpg)
Вербівецькі майстри виготовляють буржуйки для наших захисників
З настанням негоди нашим захисникам із Зброєних Сил України треба якось обігріватись. Наразі постає питання щодо опалення бліндажів. Тому на даний час є актуальним виготовлення буржуйок. Допомогти з цим питанням зголосились вербівецькі чоловіки - майстри на всі руки️.
![Найстаріший дуб Хмельниччини росте у Шепетівському районі](/media/k2/items/cache/953e411b93d6419612c5788a94041a76_Generic.jpg?t=20230722_152959)
Найстаріший дуб Хмельниччини росте у Шепетівському районі
Найстаріше дерево на території області зростає в селі Старий Кривин, що у Шепетівському районі, на подвір’ї приватного господарства. Це 600-літній дуб, якого місцеві називають Ольгиним.
![«Алея педагогічної слави» поповнилася іменами двох вчителів Шепетівщини](/media/k2/items/cache/3ee07c0ebfef54d6ce0c65fae149989b_Generic.jpg)
«Алея педагогічної слави» поповнилася іменами двох вчителів Шепетівщини
На передодні Дня працівників освіти, відбулося урочисте занесення на «Алею педагогічної слави» двох почесних педагогів Шепетівщини: Пинди Наталії та Зведенюка Миколи. На урочистому нагороджені були присутні і лісівники краю.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 2 жовтня 2022 року](/media/k2/items/cache/b82f9b98ec1290a091fe1e127e73b5d5_Generic.jpg)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 2 жовтня 2022 року
Розпочалася двісті двадцять перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 2 жовтня.