Вівторок, 18 жовтня 2022 — Сайт міста Шепетівка

Опорні навчальні заклади Хмельниччини отримають фінансову допомогу від ЮНІСЕФ. Відповідну постанову № 1112 нещодавно ухвалив Кабінет Міністрів України. Йдеться про одноразову фінансову допомогу в еквіваленті 3 тис. доларів для кожного закладу в рамках програми "Спільно до навчання" Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй.

17 жовтня у закладах освіти грицівської громади були проведені заходи до Дня українського козацтва та Дня захисника та захисниць України. Метою було не лише сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, але й збір коштів на підтримку Зброєних Сил України.

У Грицівській громаді, на базі Вищого професійного училища №38, розпочав роботу десятий за рахунком в області Клас безпеки. Освіту життя тут здобуватимуть понад 300 підлітків – студентів навчального закладу.

У травні, в рамках проєкту «Сади Перемоги», у Судилківській громаді жителі посадили картоплю. А вже у ці жовтневі дні працівники закладів освіти, культури, працівники сільської ради, активний житель села Міщук В.Д., збирали врожай.

За тиждень з 10 до 16 жовтня на Хмельниччині коронавірусну хворобу діагностували у 1148 осіб (на 842 випадки менше, ніж попереднього тижня). До закладів охорони здоров`я краю із COVID-19 госпіталізували 213 осіб (на 14 менше, ніж попереднього тижня). Одужали 1875 громадян. Однак летальність за тиждень зросла практично удвічі — з 8 до 14 випадків.

Шепетівські самбісти здобули нагороди чемпіонату Хмельницької області
Розділ Спорт

9 жовтня 2022 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з бойового самбо у розділі «ЛАЙТ» та «КЛАСИЧНЕ» серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. До участі у чемпіонаті було заявлено понад 100 спортсменів з усіх куточків Хмельниччини.

Розпочалась двісті тридцять сьома доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 18 жовтня.

0
репостів
0
репостів