![З понеділка відновить роботу громадський транспорт](/media/k2/items/cache/b27d809185060591ba5eee6525dc539a_Generic.jpg?t=20210416_070004)
З понеділка відновить роботу громадський транспорт
Сьогодні під головуванням першого заступника голови ОДА Сергія Тюріна відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Основне питання порядку денного – заходи, що спрямовані на запобігання поширенню на території Хмельницької області COVID-19.
![Працівників карного розшуку привітали з професійним святом](/media/k2/items/cache/424920dded9c74a765ca6304ef5e1062_Generic.jpg)
Працівників карного розшуку привітали з професійним святом
Сьогодні т.в.о. начальника Шепетівського районного управління поліції Володимир Рой від себе особисто, від імені керівництва ГУНП та колег привітав особовий склад кримінальної поліції з професійним святом Днем карного розшуку.
![Хмельниччина отримала 5680 доз вакцини CoronaVac](/media/k2/items/cache/07bce75e71dd210d827dcc64561630b2_Generic.jpg)
Хмельниччина отримала 5680 доз вакцини CoronaVac
Хмельниччина отримала 5680 доз вакцини CoronaVac від китайського виробника Sinovak. Партію вакцини доправлено на склад обласної бази спецмедпостачання. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.
![На Шепетівщині внаслідок пожежі загинула людина](/media/k2/items/cache/6fe17965668e603a7ba0b158b59c1e03_Generic.jpg?t=20210415_154119)
На Шепетівщині внаслідок пожежі загинула людина
15 квітня о 07:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу одного з житлових будинків у с. Судимонт. На місце виклику негайно було направлено чергове відділення 21 Державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка.
![COVID-19 на 15.04.2021: інфікувалось 1088 осіб, одужало - 720 та 22 померло](/media/k2/items/cache/eba98af1fb28de58d1acc5b799bd7a50_Generic.jpg?t=20210415_103525)
COVID-19 на 15.04.2021: інфікувалось 1088 осіб, одужало - 720 та 22 померло
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 15 квітня в Хмельницькій області зареєстровано 76480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 2962 - діти, 4629 - медпрацівники. За добу на Хмельниччині щеплено 720 осіб.
![У Шепетівці на COVID-19 захворіло ще 27 осіб, одужало - 76, завантаженість - 93%](/media/k2/items/cache/27e7285917561e346413790f69ce38bc_Generic.jpg?t=20210415_075310)
У Шепетівці на COVID-19 захворіло ще 27 осіб, одужало - 76, завантаженість - 93%
Станом на 15.04.21 року у Шепетівці лабораторно підтверджено 27 нових випадків захворювання. 76 мешканців Шепетівки, які лікувалися від коронавірусної інфекції COVID-19, одужали.