![На стадіоні «Локомотив» відбулись лижні перегони](/media/k2/items/cache/4083e4e0c27aa2589cceadb927bf3b1c_Generic.jpg)
На стадіоні «Локомотив» відбулись лижні перегони
21 лютого управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на стадіоні «Локомотив» провели змагання з лижних гонок серед юнаків, дівчат, чоловіків та жінок з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Змагання проводилися на двох дистанція дівчата та юнаки долали 1000 метрів, чоловіки та жінки -1500 метрів.
![У Шепетівці відбувся турнір із шахів серед юнаків та дівчат](/media/k2/items/cache/9e623b38c91dcc3efe1c1318aed26a9f_Generic.jpg?t=20210223_112225)
У Шепетівці відбувся турнір із шахів серед юнаків та дівчат
21 лютого 2021року у шаховому клубі «Дебют» пройшов турнір із шахів серед юнаків та дівчат присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про це повідомила пресслужба Шепетівської міської ради.
![COVID-19 на 23.02.2021: інфікувалось -118, одужало - 210, померло - 4](/media/k2/items/cache/a76ddb8fbf7ff5489a5a1800cc77a6f6_Generic.jpg?t=20210223_095829)
COVID-19 на 23.02.2021: інфікувалось -118, одужало - 210, померло - 4
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 23 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 46834 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1703 - діти, 3483 - медпрацівники.
![За добу від COVID-19 померло 2 шепетівчанина, ще у 14 діагностували коронавірус](/media/k2/items/cache/4ef023317e53050ec4878ac57ae12781_Generic.jpg?t=20210223_084856)
За добу від COVID-19 померло 2 шепетівчанина, ще у 14 діагностували коронавірус
Про це повідомили у міському штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на сайті Шепетівської міської ради. Наразі у Шепетівській багатопрофільній лікарні станом на 10.00 23 лютого на стаціонарному лікуванні перебуває 44 хворих жителів Шепетівського району. Ще 6 було госпіталізовано за добу з підозрою.
![У Шепетівці відбувся турнір з баскетболу](/media/k2/items/cache/050da4f3d36ddb776c4cbe6f20dfa0b0_Generic.jpg?t=20210223_074922)
У Шепетівці відбувся турнір з баскетболу
Днями з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні відбувся турнір з баскетболу 3х3 серед юнаків 2005-2006 р.н. та 2007 р.н і молодші. Турнір організовано та проведено управлінням у справах сім’ї, молоді і спорту, спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Шепетівським ДЮСШ.