П'ятниця, 01 травня 2020 — Сайт міста Шепетівка
![Шепетівські рятувальники повернулися із Чорнобильської зони відчуження](/media/k2/items/cache/04cc279b0901cd68f14021c1edcc895b_Generic.jpg?t=20200501_161550)
Розділ
Суспільство
01 травня 2020, 19:05
Шепетівські рятувальники повернулися із Чорнобильської зони відчуження
30 квітня Шепетівські рятувальники в складі зведеного загону Хмельницької області повернулися із Чорнобильської зони відчуження, де упродовж 24-х днів разом із вогнеборцями з інших областей України у складі зведених сил та засобів ДСНС ліквідовували масштабні лісові пожежі.