![У Шепетівці підтверджено 6 випадків інфікування коронавірусом COVID-19](/media/k2/items/cache/fdb04aac8fab95603ec2d637226aeef7_Generic.jpg?t=20200407_160407)
У Шепетівці підтверджено 6 випадків інфікування коронавірусом COVID-19
Станом на 17:00 сьогоднішнього дня у Шепетівці підтверджені 6 інфікованих коронавірусом COVID-19. Про це повідомила прес-служба Шепетівської міської ради.
![У Серединцях ледь не згоріло ціле господарство](/media/k2/items/cache/b2274a8812d00aa6b9f2d1ad7e61c35a_Generic.jpg?t=20200409_194448)
У Серединцях ледь не згоріло ціле господарство
6 квітня о 16:45 на пункт зв’язку Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в одному з приватних домогосподарств села Серединці Шепетівського району. Негайно за викликом було спрямоване чергове відділення рятувальників 21 Державної пожежно-рятувальної частини та місцеву пожежну команду с. Судилків.
![Вже 5 шепетівчан інфіковано COVID-19, один під підозрою](/media/k2/items/cache/1715a9bcafc4936d3266138c7b84781a_Generic.jpg)
Вже 5 шепетівчан інфіковано COVID-19, один під підозрою
Станом на ранок, за інформацією штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, у Шепетівці зареєстровано 2 нових випадки інфікування COVID-19.