![Міська влада виділила кошти із резервного фонду на придбання медичних засобів](/media/k2/items/cache/6de1037f95a67281ed070178ad529275_Generic.jpg?t=20200317_161459)
Міська влада виділила кошти із резервного фонду на придбання медичних засобів
Сьогодні, 17 березня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Про це повідомили у прес-службі Шепетівської міської ради.
![З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів](/media/k2/items/cache/7563c13ea512c18e4f5a157ac9956cae_Generic.jpg)
З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів
З першого квітня 2020 року на Хмельниччині розпочинається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойм.
![Уряд обмежив пасажирське перевезення та масові заходи](/media/k2/items/cache/8ddcc38f35b13ce1e8b1aa62a09c829b_Generic.jpg?t=20200317_111927)
Уряд обмежив пасажирське перевезення та масові заходи
На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
![Верховна Рада ввела відповідальність за порушення правил карантину](/media/k2/items/cache/7cc7075dde6ff8bec5737264e0e8eac3_Generic.jpg?t=20200317_100154)
Верховна Рада ввела відповідальність за порушення правил карантину
Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічни правил і норм може становитиме від 17 тис. до 32 тис. гривень. «За» проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» проголосувало 344 народних депутатів. Законопроект прийнято за основу та в цілому.
![Побив жертву макогоном, облив бензином та погрожував підпалити](/media/k2/items/cache/1c0f0c45420eb37e94f1a7135983fc2d_Generic.jpg)
Побив жертву макогоном, облив бензином та погрожував підпалити
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя Шепетівського району визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статті 125 (спричинення умисних легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я), частиною першою статті 129 (погроза вбивством, за наявності у потерпілого реальних підстав побоюватися здійснення цієї погрози), статтею 195 (погрозі знищення майна, шляхом підпалу, за наявності у потерпілого реальних підстав побоюватися здійснення цієї погрози) Кримінального кодексу України та на підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у виді обмеження волі строком на 2 роки.
![Комунальники на нараді прийняли чергові заходи протидії СОVID-19](/media/k2/items/cache/e20c927e4963fe7b9deb655043ca88a7_Generic.jpg?t=20200317_100357)
Комунальники на нараді прийняли чергові заходи протидії СОVID-19
16 березня 2020 року відбулася нарада, на якій обговорили міри та заходи, що мають бути прийняті для протидії розповсюдженню вірусу СОVID-19 на території міста Шепетівка.