![У Шепетівці позачергово засідав виконавчий комітет](/media/k2/items/cache/64264a7a13de7835e0e55d7d8115fa48_Generic.jpg)
У Шепетівці позачергово засідав виконавчий комітет
Сьогодні, 11 березня, міський голова Михайло Полодюк провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради.
![У Шепетівці поки що карантину немає](/media/k2/items/cache/a2215d3cce33b7319f0654892f274c53_Generic.jpg?t=20200311_161632)
У Шепетівці поки що карантину немає
![У Судилкові відкрили нову амбулаторію](/media/k2/items/cache/3c734eda38bc3a13b6d1019271924720_Generic.jpg)
У Судилкові відкрили нову амбулаторію
11 березня 2020 року у Судилківській ОТГ відбулася знакова подія – відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Судилків. Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Судилків, Лозичне, Білокриниччя, Красносілка, - це 6657 жителів.
![У Ленківцях обговорювали запобігання поширенню коронавіруса](/media/k2/items/cache/31d1b219eaf042c178f2a6f3247f6820_Generic.jpg)
У Ленківцях обговорювали запобігання поширенню коронавіруса
Сьогодні, 11 березня, на черговій нараді керівників підпорядкованих закладів освіти за участю заступника сільського голови Волошиної О.Я. визначено пріоритетні завдання щодо запобігання занесенню та поширенню в закладах дошкільної та загальної середньої освіти гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCOV.
![За порушення режиму відбування покарання Шепетівський суд присудив 4,5 роки за ґратами](/media/k2/items/cache/733263d34c0161f73e23a0fed66b1312_Generic.jpg)
За порушення режиму відбування покарання Шепетівський суд присудив 4,5 роки за ґратами
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за злочини проти власності визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого статтею 391 (злісна непокора законним вимогам адміністрації установи виконання покарань особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі, якщо ця особа за порушення вимог режиму відбування покарання була піддана протягом року стягненню у виді переведення до приміщення камерного типу (одиночної камери)) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.