Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 07 лютого 2018

7 лютого 2018 року помічник голови Шепетівського міськрайонного суду А. Камфорович та помічник судді В. Голуб завітали до Травлинської школи, де провели семінар на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх. Протидія булінгу в школі». Разом з дітьми обговорили актуальні та практичні питання щодо підстав та наслідків притягнення до відповідальності неповнолітніх, профілактики та запобігання булінгу в шкільному середовищі.

6 лютого директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков звернувся до виконавчого комітету щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення.

Розділ Бізнес

39-річний громадянин Грузії у Шепетівській виправній колонії відбував покарання за вчинення серії крадіжок у складі злочинної групи і, за інформацією оперативників, після виходу на свободу мав намір продовжити злочинну діяльність.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів