![Хороша новина для любителів футболу](/media/k2/items/cache/8dfdff0db32cfe67da2487cda126bd48_Generic.jpg?t=20170506_145938)
Хороша новина для любителів футболу
У нашому краї відбудеться помітна спортивна подія, що об’єднає любителів футболу з Полонщини, Славтучини та Шепетівщини. 28 квітня у Славуті відбулося підписання угоди про співпрацю в організації та проведенні футбольного турніру «Кубок Півночі Поділля».
![Діти збирали кошти на пам’ятну дошку загиблим військовим](/media/k2/items/cache/db9007420d2f9e87779d774487d3111b_Generic.jpg?t=20181110_001806)
Діти збирали кошти на пам’ятну дошку загиблим військовим
4 травня 2017 року у Шепетівській ЗОШ №6 було організовано та проведено вже традиційний благодійний ярмарок «Грані добра». Цьогоріч уся шкільна родина долучилась до збору коштів на виготовлення, встановлення та відкриття пам’ятної дошки випускниками ЗОШ №6 Тимошишину Олександру та Біленькому Андрію, що загинули в зоні АТО. Це – акція добра, миру і доброчинності, а ще пам’яті про героїв, що боролися за незалежність України.
![По вулиці Дружби горів житловий будинок](/media/k2/items/cache/0f8ac9472291c09c339ca655760c961f_Generic.jpg)
По вулиці Дружби горів житловий будинок
6 травня о 00:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку по вул. Дружби в м. Шепетівка. Рятувальників сповістили сусіди.