![Жорстокий розбійний напад розкрили по "гарячих слідах"](/media/k2/items/cache/28e03e3a03f303667854d45fc5388874_Generic.jpg?t=20170525_155246)
Жорстокий розбійний напад розкрили по "гарячих слідах"
Подія сталася у місті Шепетівка. До місцевого відділу поліції звернулася дружина потерпілого і повідомила про зникнення чоловіка. Жінка розповіла, що близько 3-ї години ночі він вийшов на роботу в Шепетівське ДЕПО, але там він так і не з’явився. Телефон його не відповідав.
![Відбувся 8 тур чемпіонату міста з футболу 8х8](/media/k2/items/cache/0b23b41a0070828ba50220b2a1815a8f_Generic.jpg)
Відбувся 8 тур чемпіонату міста з футболу 8х8
23 травня матчами між командами «Ірбіс»-«ШРЗ» та «Фортуна»-«Славутич» стартував 8 тур відкритого чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8 серед чоловічих команд.
![У парку відкрили новий майданчик для малечі](/media/k2/items/cache/c314745909acdcdee89e500abaf6ba26_Generic.jpg)
У парку відкрили новий майданчик для малечі
В середу, в міському парку, відбулося відкриття нового ігрового майданчика для дітей. Створений він був з ініціативи учнів Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського», які об'єдналися в команду під назвою «220 V» та приймають участь у всеукраїнському освітньому проекті «Відкривай Україну» для учнів 7-11 класів малих міст України. Метою проекту є створення середовища для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набуватимуть необхідних вмінь та вже отримали можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а тепер і у місті.
![Кращі лелеченята Хмельниччини](/media/k2/items/cache/b9b77f081bb2978ed46184872074bae1_Generic.jpg)
Кращі лелеченята Хмельниччини
19 травня в Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA».
![Неподалік села Городище збили велосипедиста](/media/k2/items/cache/f65b831b3508fcdc8890b01c698794a9_Generic.jpg)
Неподалік села Городище збили велосипедиста
24 травня близько 18:45 години на автодорозі «Шепетівка — Городище», неподалік с. Городище, 62-річний житель с. Середенці, керуючи автомобілем «ВАЗ 2114», допустив наїзд на велосипедиста, 44-річного місцевого жителя.
![Через блискавку у селі Пліщин ледь не згорів сарай](/media/k2/items/cache/75ba93d7518bdbe74eefcf648a320cac_Generic.jpg)
Через блискавку у селі Пліщин ледь не згорів сарай
24 травня о 17:59 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі, що виникла в с.Пліщин. На місце події невідкладно прибули рятувальники 21-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Хмельницькій області. На момент прибуття підрозділів палало 40 кв.м покрівлі.