![У Судилкові наїхали на літнього пішохода](/media/k2/items/cache/ac3899117c9edfbbe5dec95417b4d140_Generic.jpg)
У Судилкові наїхали на літнього пішохода
16 травня о 18:10 годині в с. Судилків по вулиці Героїв Майдану 23-річний місцевий житель, керуючи автомобілем «ВАЗ 21015», рухаючись заднім ходом, допустив наїзд на пішохода, 72-річного місцевого жителя.
![Відбулось довгоочікуване відкриття відремонтованого басейну](/media/k2/items/cache/7e49e0a98da9f422f4c977ee44010f0e_Generic.jpg?t=20200523_151452)
Відбулось довгоочікуване відкриття відремонтованого басейну
Кілька десятків років знадобилось щоб шепетівчани нарешті дочекались запуску одного із самих відомих довгобудів міста - шепетівського басейну. Багато хто і досі вважає, що це жарт і не вірить навіть фото, які я оприлюднив ще вчора. Воно і не дивно, багато керівників міста обіцяли запуск, але так і не доводили справу до кінця. Ще пару місяців тому на цій темі спекулювали певні політичні сили і запевняли, що гроші розкрадаються і запуску басейну не буде. Та на щастя, вже за кілька тижнів кожен охочий зможе поплавати в комфортному оновленому басейні.
![Піротехніки знищили протипіхотну міну часів Другої світової війни](/media/k2/items/cache/3541836a39af4e88d9c28f08c6d6b79f_Generic.jpg)
Піротехніки знищили протипіхотну міну часів Другої світової війни
17 травня о 16:00 сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області вилучили та на спеціально відведеному майданчику знищили протипіхотну міну ТМ-43 часів Другої світової війни, яку напередодні було виявлено в с. Красносілка Шепетівського району.
![Поблизу села Лотівка на дорозі згорів скутер](/media/k2/items/cache/3de024e02350e08a9efb5ce0954358f9_Generic.jpg)
Поблизу села Лотівка на дорозі згорів скутер
16 травня о 10:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу скутера, яка виникла на трасі поблизу с. Лотівка Шепетівського району. Рятувальників сповістив водій транспортного засобу.