Вівторок, 28 березня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Тарас Бондарчук здолав поляка на міжнародній боксерській зустрічі](/media/k2/items/cache/5065e42a18db0d02d1fe5df7b91ffe98_Generic.jpg?t=20170328_173210)
Розділ
Спорт
28 березня 2017, 20:16
Тарас Бондарчук здолав поляка на міжнародній боксерській зустрічі
Днями у Луцьку пройшла міжнародна матчева зустріч за участю молодіжних збірних команд України та Польщі, яка була присвячена пам’яті майстра спорту України з боксу, кавалера ордену за мужність 3 ступеня, капітана СБУ Віктора Мандзика, який 2 роки тому загинув у зоні АТО. Хмельниччину представляв наш земляк Тарас Бондарчук.
![Шепетівка отримає електронну платформу для впровадження бюджету участі](/media/k2/items/cache/63d09b7463910319fb87a514ffb46085_Generic.jpg?t=20170328_160545)
Розділ
Суспільство
28 березня 2017, 18:17
Шепетівка отримає електронну платформу для впровадження бюджету участі
Шепетівка стала одним із переможців конкурсу з відбору 30 міст України для впровадження бюджетування за участю громадян, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів, що має назву Громадський бюджет.
![У міському ЦЕНТУМ проводився майстер-клас із писанкарства](/media/k2/items/cache/f3afc3f0dfaf751f72a31e049a7dfe53_Generic.jpg?t=20170328_123822)
Розділ
Освіта та наука
28 березня 2017, 15:28
У міському ЦЕНТУМ проводився майстер-клас із писанкарства
24 березня в Шепетівському міському ЦЕНТУМ проводився майстер-клас із писанкарства. Учні та вчителі шкіл міста мали змогу дізнатись про "секрети", прикмети традиційного розпису писанок.
![У жительки Шепетівки викрали золото, срібло та навіть паспорт](/media/k2/items/cache/057272e2810262d00907e67c90d36dab_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
28 березня 2017, 15:18
У жительки Шепетівки викрали золото, срібло та навіть паспорт
У Шепетівці по вулиці Степана Бандери живе 45-річна жінка. 17 березня коли жінки не було вдома, в період між п'ятою та десятою вечора, злодії вибили вікно та залізли в будинок.