Вівторок, 21 березня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![У шепетівчанина вилучили пару десятків набоїв різного калібру](/media/k2/items/cache/83e890e51ea999999de0fad0ae58fd80_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
21 березня 2017, 18:34
У шепетівчанина вилучили пару десятків набоїв різного калібру
У Шепетівці поліцейські в чоловіка вилучили набої, що незаконно зберігалися. За інформацією прес-служби ГУНП області, все "добро" вилучили під час проведення санкціонованого обшуку 20 березня по вулиці Українській в квартирі 28-річного місцевого жителя.