Середа, 04 січня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Шепетівський зенітний ракетний полк долучився до "лагідної українізації"](/media/k2/items/cache/6f123c81ec7c21bc8f11151e412b5fe5_Generic.jpg?t=20170104_173303)
Розділ
Суспільство
04 січня 2017, 19:23
Шепетівський зенітний ракетний полк долучився до "лагідної українізації"
Флешмоб під хештегами #КнигиДляДiтейЛуганщини та #ЛагiднаУкраïнiзацiя розпочав на своїй сторінці в Фейсбук заступник командира по роботі з особовим складом одного з підрозділів, що зараз з особовим складом виконує завдання в Луганській області, у районі проведення антитерористичної операції.
![У 2017 році в Шепетівці першим народився хлопчик](/media/k2/items/cache/e17c1d5b4217ec2f12d8ec35279f7308_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
04 січня 2017, 16:25
У 2017 році в Шепетівці першим народився хлопчик
Вже за традицією, третього січня міський голова Михайло Полодюк разом із начальником управління у справах сім'ї, молоді і спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради Наталією Стасюк відвідав новонародженого в Шепетівці у 2017 році. Про відвідини розповіла прес служба міської ради.