Вівторок, 31 січня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Шепетівська центральна районна бібліотека долучилася до #Вікімарафону](/media/k2/items/cache/95dd8453f46bfb907a733e696f0a08c1_Generic.jpg)
Розділ
Культура
31 січня 2017, 23:18
Шепетівська центральна районна бібліотека долучилася до #Вікімарафону
30 січня Шепетівська центральна районна бібліотека долучилася до #Вікімарафону присвячений 13-річчю україномовної Вікіпедії. Про це повідомили бібліотекарі на своєму сайті.
![Відбулася сесія Шепетівської міської ради](/media/k2/items/cache/2c3b54c343fb0e46b77fe1723e89ccb5_Generic.jpg)
Розділ
Події
31 січня 2017, 19:11
Відбулася сесія Шепетівської міської ради
У великому залі шепетівського міськвиконкому відбулось 19 сесійне засідання міської ради VII скликання. Включно із міським головою Михайлом Полодюком зареєструвалися 26 депутатів. Також були присутні керівники структурних підрозділів міськвиконкому, представники освіти, комунальних підприємств, громадської ради та шепетівчани.
![Пройшло перше у 2017 році засідання виконавчого комітету](/media/k2/items/cache/e520f9d433a514b9416a482f614ea6fd_Generic.jpg?t=20191029_195526)
Розділ
Події
31 січня 2017, 18:07
Пройшло перше у 2017 році засідання виконавчого комітету
30 січня відбулося засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк. На порядок денний було винесено 22 питання.