Четвер, 26 січня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Володимир Гройсман відвідав "Шепетівський ремонтний завод"](/media/k2/items/cache/9a7f0bf980eabc0549a2ac0ee1000479_Generic.jpg?t=20190126_013946)
Розділ
Події
26 січня 2017, 21:33
Володимир Гройсман відвідав "Шепетівський ремонтний завод"
Сьогодні Прем’єр-міністр України здійснив робочу поїздку до Хмельницької області. Окрім Староконстянтинова та Нетішина завітав Володимир Гройсман і до Шепетівки
![Обрали голову Громадської ради](/media/k2/items/cache/f9fbdffa6384727d050131b622ad5364_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
26 січня 2017, 17:53
Обрали голову Громадської ради
Вчора відбулося засідання Громадської ради міста Шепетівки. На порядок денний було винесено ряд питань: обрання голови та секретаря ради, затвердження плану Громадської ради на 2017 рік тощо. Розпочали засідання ради із розгляду кандидатур на посаду керівника дорадчого органу.