Четвер, 19 січня 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Викрадача благодійних скриньок нарешті впіймали](/media/k2/items/cache/ed672d1382c9430186e4ccc5b807479b_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
19 січня 2017, 21:08
Викрадача благодійних скриньок нарешті впіймали
На нашому сайті ми вже писали про серійного викрадача благодійних скриньок який промишляв у кількох містах Хмельниччини. І ось нещодавно 26-річний наркозалежний славутчанин, що раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки пожертв, попався правоохоронцям.
![На Шепетівщині повернуто державі більше 57 гектарів земель](/media/k2/items/cache/aa42b77ec5ce90a2a470158da526f7c4_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
19 січня 2017, 19:21
На Шепетівщині повернуто державі більше 57 гектарів земель
Прокуратурою Хмельницької області забезпечено повне виконання рішення господарського суду Хмельницької області, а земельну ділянку нормативною грошовою оцінкою майже 2 мільйони гривень повернуто державі. Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик.