Понеділок, 12 січня 2015 — Сайт міста Шепетівка
![Військовослужбовців не залишили без куті та колядок](/media/k2/items/cache/b7684a3fb48d3cbea13dff718c34b6d9_Generic.jpg)
Розділ
Події
12 січня 2015, 18:07
Військовослужбовців не залишили без куті та колядок
У Свят Вечір протоієрей Анатолій Вересюк голова відділу по взаємодії із Збройними Силами України при Шепетівській Єпархії разом із хористами церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відвідав військові частини А3730 та А1358.
![Вкрали коня разом із повозкою](/media/k2/items/cache/ecf37b9ee2f9f30add4846f9d8b9615d_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
12 січня 2015, 17:39
Вкрали коня разом із повозкою
7 січня близько 19.50 години в с. Драчі по вулиці Богдана Хмельницького невстановлена особа, шляхом вільного доступу, викрала коня гнідої масті з гужовою повозкою, що належать 32-річному жителю с. Лавринівці Шепетівського району, яких він залишив без нагляду.