Неділя, 04 серпня 2013 — Сайт міста Шепетівка
![Шепетівчан рятували на Дністрі](/media/k2/items/cache/068055ed933d2e69cfeb9ff2d23bac50_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
05 серпня 2013, 02:24
Шепетівчан рятували на Дністрі
3 серпня о 11:00 поблизу смт. Стара Ушиця Кам’янець-Подільського району під час патрулювання акваторії р. Дністер співробітники 3-го водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС за допомогою засобів спостереження виявили надувний матрац, що через сильний вітер та високі хвилі віднесло на відстань близько 2-х км від берега.