П'ятниця, 26 квітня 2013 — Сайт міста Шепетівка
![Гроші з Шепетівка Енергоінвест виводять у офшор](/media/k2/items/cache/52847945d34c24d045f4f6bfeae5a17d_Generic.jpg?t=20140714_234708)
Розділ
Бізнес
26 квітня 2013, 23:07
Гроші з Шепетівка Енергоінвест виводять у офшор
Минуло вже два роки як ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» було зареєстроване виконавчим комітетом Шепетівської міської ради, сталося це 7 квітня 2011 року. Але що ми знаємо про цю компанію? Адже жодної інформації про неї, окрім як на їх офіційному сайті, замовних статей в місцевих газетах та відеороликах по телебаченню, ми знайти не можемо.