Субота, 11 листопада 2017 11:30

Шепетівчани вдруге перекрили рух на ав­то­до­ро­зі на­ці­ональ­но­го зна­чен­ня

Автор

Як і обіцялось,  сьогодні о 11 годині ранку шепетівчани знову перекрили рух на ав­то­до­ро­зі на­ці­ональ­но­го зна­чен­ня "Хмель­ницький­—Рів­не". Автомобілі поки що об'їжають блокування біля "тарного", але пікетувальники обіцяють, що невдовзі рух буде перекритий і там.

Нагадаємо, що попри обіцянки власника ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" борги за газ не сплачені, відповідно в домівках шепетівчан досі холодно. Саме тому вже вдруге люди вдаються до крайніх методів, щоб у столиці звернули увагу на проблему в Шепетівці.

Попри дощову погоду, люду зібралось трішки більше, ніж минулого разу. Поступово кількість мітингарів збільшується. Блокується проїзд всього транспорту окрім автобусів та автомоблів екстренних служб.

Останнє редагування Субота, 11 листопада 2017 14:01
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (26)

 1. tjoma

ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" може сплатити борг і сам![video]https://www.facebook.com/groups/nexpertfud/?multi_permalinks=507759906264601&notif_id=1510351491508838&notif_t=group_activity[/video]

  Вложения
  Guest
 1. tjoma
  Вложения
  Guest
 1. Алої3

Спочатку придурки обрали собі злодія мером, а тепер заважають людям їздити по трасі. Ідіть і втопіться, мудаки.

  Вложения
  Guest
 1. poolimiss    Іван

Іван,він має на увазі Шепетівчан,які перекрили дорогу)

  Вложения
  Guest
 1. Алої3    Іван

А що, цей теж краде?)))

  Вложения
  Guest
 1. Іван    Алої3

За руку не ловив, не є від правоохоронних органів. То ,що ти пропонуєш ,всім спокійно сидіти на холодній дупі, коли ж він там щось випросить в Києві?? Потрохи один за другим стають активнішими і це вже якийсь результат. Підтримую такі акції...

За руку не ловив, не є від правоохоронних органів. То ,що ти пропонуєш ,всім спокійно сидіти на холодній дупі, коли ж він там щось випросить в Києві?? Потрохи один за другим стають активнішими і це вже якийсь результат. Підтримую такі акції протесту! По іншому увагу не привернеш.

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. poolimiss

Василь,якщо вам щось не подобається ,то не їздіть по Шепетівським трассам,ОБМИНАЙТЕ НАС-НЕ ЗАЇЖЖАЙТЕ ДО НАС-ми вам не раді,якщо вам байдуже ,що робиться в Шепетівці) Їздьте по іншим трассам-таким мудакам ,як ти некуй що робити в Шепетівці.Чого...

Василь,якщо вам щось не подобається ,то не їздіть по Шепетівським трассам,ОБМИНАЙТЕ НАС-НЕ ЗАЇЖЖАЙТЕ ДО НАС-ми вам не раді,якщо вам байдуже ,що робиться в Шепетівці) Їздьте по іншим трассам-таким мудакам ,як ти некуй що робити в Шепетівці.Чого приперся?????100%на субботн1й ринок їхав,а ми помішали)

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. poolimiss

Василь,якщо ви не знаете із-за чого весь сир бор-то не трепайтесь язиком по-поводу мера,спочатку почитайте пресу кто винен в всіх цих мітингах,а тоді вже розпускайте плітки. НАШ МЕР добивається тепла для нас.а КИЇВСЬКИМ ВОРЮГАМ начхать на...

Василь,якщо ви не знаете із-за чого весь сир бор-то не трепайтесь язиком по-поводу мера,спочатку почитайте пресу кто винен в всіх цих мітингах,а тоді вже розпускайте плітки. НАШ МЕР добивається тепла для нас.а КИЇВСЬКИМ ВОРЮГАМ начхать на ШЕПЕТІВКУ.ОБІКРАЛИ НАС А ТЕПЕР В КУЩІ!!!!!!!!!!
ось кому треба втопитись!!!!

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. poolimiss

ЕНЕРГОІНВЕСТ -злодіїї-пообіцяли тепло,реконструкцію котелен,мінімальні тарифи_ми їм довірились,а вони ТУПО нас обікрали за 4 роки і сьєбались з нашими грошиками.

  Вложения
  Guest
 1. Алої3    poolimiss

То їжте тепер, хай аж очі повилазять.

  Вложения
  Guest
 1. Іван    Алої3

Що ти хочеш сказати своїми коментарями?

  Вложения
  Guest
 1. poolimiss    Іван

це 100% підсадна качка ,напевно і грошики заплатили,щоб він всяку бридоту писав на Шепетівчан...шось мені підсказує ,що даже не з нашого району)

  Вложения
  Guest
 1. poolimiss

РОДИНУ НЕ ВЫБИРАЮТ,РОДИНУ НЕ ПРОДАЮТ!!!!!

  Вложения
  Guest
 1. Tiaras

Вы и в правду думаете что это поможет? Наш город по 3 каналам тв показали, это только то что сам видел. И нечего не делается. Нам стоит перекрыть жд, тогда уж точно заметят. Если перекрыть жд, это вылетит в копеечку нашим слугам. А перекрыв...

Вы и в правду думаете что это поможет? Наш город по 3 каналам тв показали, это только то что сам видел. И нечего не делается. Нам стоит перекрыть жд, тогда уж точно заметят. Если перекрыть жд, это вылетит в копеечку нашим слугам. А перекрыв дорогу мы вредим только обычным людям. Ну а насчет вора мэра или любого другого депутата, начальника гос учреждений. Просто стоит посмотреть как они живут как одеваются и на чем ездят, за зарплату в 5к грн

Детальніше
  Вложения
  Guest
 1. Іван    Tiaras

Хороший варіант, тільки без пасажирських.

  Вложения
  Guest
 1. Sergei-Korol-facebook

Таки є приємні моменти в житті, рдин з них це замерзаюче бомжацьке місто з містоутворюючим ринком на проШпекті.

  Вложения
  Guest
 1. Іван    Sergei-Korol-facebook

В вільху?

  Вложения
  Guest
 1. Старик Хотабыч    Sergei-Korol-facebook

В тебе якийсь комплекс неповноцінності щодо шепетівчан, ти ще молодий, відвідай психолога, або мабуть вже й психіатра, надіюсь все можна виправити, удачі тобі.

  Вложения
  Guest
 1. myron

Ще зара йобнутий засвітився! Надінь унітаз на голову придурок!

  Вложения
  Guest
 1. myron

Які наступні дії наших громадян міста стосовно підтримки Керівництва міста начолі з Мером! Можливо є якась нова інформація?????? Діліться форумчани! Пробачаюсь за ненормативну лексику але Цей серж кріль з столиці горшків достав!

  Вложения
  Guest
 1. Алої3    myron

Тєпло ль тєбє, дЄвіца?

  Вложения
  Guest
 1. myron

Мені тепло маю автономне а тобі не знаю? Особисто переживаю за своїх земляків! А ти насміхаєшся не довго тішся сьогодні МИ а завтра ТИ! Цікаво одне за, що стояли люди на майдані! От вам і Європа ----- Велика Жопа і тобі Василь теж!

  Вложения
  Guest
 1. Алої3    myron

Люди стояли і гинули, а бидло проголосувало за Порошенка. Так само, як ти за Сірожу

  Вложения
  Guest
 1. Старик Хотабыч    Алої3

А за кого бидлу треба було голосувати, мо просвітиш?

  Вложения
  Guest
 1. Іван    Алої3

В тебе був ще якийсь тоді вибір???
Про яке бидло ти гвориш?? Родичів з донецька не маєш часом????
Я був би радий тоді, щоб більшість за націоналістів проголосувала б, тоді такі як ти не сиділи і не писали тут маразматичні тексти, а десь би в...

В тебе був ще якийсь тоді вибір???
Про яке бидло ти гвориш?? Родичів з донецька не маєш часом????
Я був би радий тоді, щоб більшість за націоналістів проголосувала б, тоді такі як ти не сиділи і не писали тут маразматичні тексти, а десь би в окопах сиділи б тремтячи!

Детальніше
  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением