Металлокерамика цена http://pslaska.kiev.ua/metallokeramika/ и преимущества.

Moshe boris udler

http://www.gigapixel.com/image/gigapan-canucks-g7.htmlЭто фотография с израильского спутника, демонстрировавшаяся в Ванкувере.Установив курсор в любой точке фотографии и нажимая(многократно) левую кнопку мышки, можно детально рассмотреть лицокаждого человека в толпе.Молодцы израильтяне! Теперь понятно, как они находят нужныхлюдоедов и аккуратно их ликвидируют.Также понятно, почему Насралла, Хания и пр. не вылезают изсвоих нор - не спешат они на встречу с аллахом..
Продовжити читання
3 Коментарів

Генетика против упорства

Вот задался одним вопросом, который очень часто стал подниматься в интернете, думаю мне помогут на него ответить. Вот часто говорят: "У него генетическая предрасположенность, потому он так накачался, дальше прыгнул, пробежал, стал чемпионом и т.д. А обычному человеку это не под силу, тут генетика, а если она плоха, то и соваться в этот вид не стоит ну или быть любителем". Так ли на самом деле играет роль генетическая предрасположенность или труд всё победит? Лично я считаю, что кто генетически более одарён ему просто легче преодоление каких-то физических процессов легче дастся, чем тому кто менее одарён. Труд всё равно уравняет. Да и вообще может есть какие-то научные официальные данные или спортивные статьи на этот счёт. Про генетически одарённую касту людей и обычных людей, которым говорят что без мега генетики ничего не добиться.
Продовжити читання
0 Коментарів

Довідка про корупційні правопорушення як механізм боротьби з корупцією

Незважаючи на обіцянки влади боротись з корупцією, законодавство більше спрямоване на видимість протидії корупції, оскільки майже не містить реальних механізмів боротьби з цим явищем, за винятком хіба що Національного антикорупційного бюро.

Продовжити читання
1 коментар

Авто Євро Показушники

FireShot-Capture-9---------_---https___www.facebook.com_sila.Khmelnychchyna_

Ось такий пост у себе на сторінці виклали активісти Авто Євро Сили Хмельниччини. Мушу визнати, нарешті у Шепетівці з'явились гідні послідовники Ляшка та Тимошенко. Махровішим популізмом у місті мало хто може похвалитися.

Продовжити читання
15 Коментарів

Колись Дулово було таким

Колись Дулово було таким
Бачу мої ретро фотки добре заходять. Ну ось вам фотка першого цілодобового магазину у Шепетівці. Це вже був і Смак і зараз Вопак, але для нашого покоління це Дулово. Шкода, що не мав фотика тоді, коли Дулово взагалі по іншому виглядало.
Продовжити читання
1 коментар

Раритетні фотки демонтажу шепетівського літака

Раритетні фотки демонтажу шепетівського літака

Знайшов в архіві раритетні фоточки, 8 листопада 2007 року знаменитий шепетівський літак демонтували.

Продовжити читання
4 Коментарів

Якась недуга скосила журналістів та місцеву владу

FireShot-Capture-4---------_---http___denzadnem.com.ua_aktualno_5067

Я звичайно не експерт, але за всіма ознаками сьогодні на сонці були сильні магнітні бурі. Інакше як пояснити те, що відбулось, я не можу. Газета День за Днем видала новину під шикарним заголовком "У Шепетівці в міській раді урочисто відкрили ліфт".

Продовжити читання
7 Коментарів

Війна війною, а обід за розкладом?

0420170630

Вчорашня негода наробила чимало лиха у Шепетівці, але ще більше лиха вона начворила у навколишніх селах, зокрема і з Славутського району. З будинків позривало шифер, повалило дерева, порвало електричні мережі. Багато сіл досі стоять без світла та мобільного зв'язку, а частина Шепетівки без води через відсутність світла у селі Кам'янка. І ось попадає мені на на очі прес реліз рятувальників, який мене просто шокував.

Продовжити читання
11 Коментарів

Ще один суботній вечір

Ще один суботній вечір

Коли у місті з вечірнього дозвілля лише генделі, я обираю дачу :-) Гарного вам вечора ;-)

Продовжити читання
5 Коментарів

Ігрова залежність - страшніше, ніж ви думаєте

На фоні недавньої новини, про закриття 3-ьох підпільних ігрових закладів, розкажу вам історію, в якій приймаю участь прямо зараз.

Продовжити читання
9 Коментарів