Медицина та здоров'я

Середа, 20 вересня 2017 13:27

Хлопець, який втратив усю сім’ю в ДТП, вийшов з коми

Автор Адміністратор
Нагадаємо, що у трагічній аварії в Шепетівському районі 2 вересня Валентин Рижков втратив усю сім’ю. Їхній “Renault Kengoo” зіткнувся з “Lada Kalina”. Мати хлопця згоріла живцем, батько та брат померли у лікарні.
Четвер, 07 вересня 2017 18:39

Для Шепетівської ЦРЛ придбали нове обладнання

Автор Адміністратор
Сьогодні міський голова Михайло Полодюк разом із заступником Наталією Стасюк відвідали Центральну районну лікарню, для ознайомлення із новим, сучасним обладнанням, яке було придбано за кошти міського бюджету. Про це повідомила прес служба органу самоврядування.
Субота, 05 серпня 2017 17:55

У шепетівській лікарні лежить двоє хворих з підозрою на кір

Автор Адміністратор
На сьогодні з підозрою на кір у Хмельницькій області лікується 5 хворих: по два у ХМІЛ та Шепетівській ЦРЛ, один у Дунаєвецькій ЦРЛ, проводяться лабораторні дослідження. Про це повідомляють у Депаратменті охорони здоров'я облдержадміністрації.
П'ятниця, 07 липня 2017 19:19

У Шепетівській ЦРЛ відремонтували урологічне відділення

Автор Адміністратор
Як розповів завідувач урологічного відділення центральної районної лікарні Олександр Краєвський, впродовж 2016‑2017 років в урологічному відділенні було проведено ряд ремонтних робіт, які значно покращили умови перебування пацієнтів у відділенні та підвищили якість послуг, які надаються. На потреби відділення міською радою регулярно виділялися кошти, загалом більш ніж 120 тисяч гривень. Про це повідомив інформаційний відділ органу самоврядування.
П'ятниця, 16 червня 2017 22:02

Відзначили працівників медичної сфери

Автор Адміністратор
Сьогодні, 16 червня, напередодні Дня медичного працівника, у міському будинку культури відбувся святковий концерт та урочисте відзначення медпрацівників за участю міського голови Михайла Полодюка, заступника міського голови Наталії Стасюк та секретаря міської ради Миколи Кикотя. Також, в урочистостях взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Підопригора, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук та помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій.