Ні корупції! Під таким гаслом представники ВО «Майдан», шепетівської Самооборони, громадських організацій міста сьогодні провели зустріч з викладачами і студентами Шепетівського медичного училища.
Нещодавно до виконавчого комітету міської ради з ініціативою щодо перейменування стадіону «Локомотив» звернулася спортивна громада міста. У відповідь на звернення 22 квітня в малому залі виконавчого комітету відбулося засідання комісії з питань нових назв та перейменувань вулиць, площ та провулків Шепетівки.
Середа, 23 квітня 2014 18:19

Громадську раду створено

Автор
Сьогодні було створено колегіальний дорадчий орган із представників інститутів громадського суспільства – Громадську раду, в залі засідань міської ради відбулись її установчі збори. До складу ввійшло 30 представників громадських об’єднань, профспілкових організацій, осередків, політичних партій та релігійних конфесій.
2 квітня до Південно-Західного ВМ Хмельницького МВ надійшло повідомлення про крадіжку ноутбука «ASUS» в 29-річного місцевого жителя.
Відповідний указ підписав в.о. Президента України Олександр Турчинов. Суддя Євпаторійського міського суду Ігор Огороднік відтепер працюватиме в Шепетівському міськрайонному суді.
Працівники Ізяславського райвідділу міліції по «гарячих слідах» затримали двох чоловіків, які впродовж кількох годин обікрали чотири автомобілі. Посеред ночі до Ізяславського райвідділу міліції надійшло повідомлення від жителів районного центру, які стали випадковими свідками злочинних діянь кримінального дуету. На виклик одразу виїхала слідчо-оперативна група, члени якої, маючи інформацію про автомобіль, на якому пересуваються зловмисники, швидко вийшли на його слід і розпочали переслідування. Перехопили автомобіль крадіїв поблизу одного із сіл сусіднього Шепетівського району.

Ми в соц. мережах

Блоги

Влипли так влипли...!

23-04-2014 Петро

[embed=videolink]{"video":"http://youtu.be/-Mf3y9YsUPQ","width":"400","height":"300"}[/embed]

О чём можно говорить и строить планы на …

19-04-2014 Петро

[embed=videolink]{"video":"http://youtu.be/31qzlxwzAo4","width":"400","height":"300"}[/embed]

РУССКАЯ ИДЕЯ И РУССКАЯ ДУША ПУТИНА

18-04-2014 Петро

Русские щедрее душой, чем другие народы. «На миру и смерть красна» – в этой поговорке основы патриотизма Путина. Он в 4-х часовой прямой линии дал, среди прочего, понять о том...

Останнє на форумі