Авторизація / Реєстрація

Увійти через

   

31-річний вчитель математики та інформатики вечірньої школи, яка діє при Шепетівській виправній колонії, прихопив для своїх «колонійських учнів» заборонені предмети. Про це йдеться у повідомленні прес-служби управління ДПтС України у Хмельницькій області. 
2 жовтня близько 11.30 години в м. Шепетівка по вулиці Героїв Небесної Сотні невстановлена особа, перебуваючи в майстерні 41-річного жителя с. Красносілка, відкрито викрала його мобільний телефон «Nokia» вартістю 850 гривень.
6 жовтня на стадіоні «Корчагінець» пройшли незвичайні для нашого міста змагання зі спортивної ходьби. Змагання були присвячені Всесвітньому дню ходьби, який відзначається в першу неділю жовтня.
В п'ятницю все місто було сполохане трагічними подіями, які стались по вулиці Героїв Небесної Сотні 57. Невідомий зловмисник завдав смертельних ран сокирою літній жінці та тяжких травм її онуку.
4 жовтня в міському шаховому клубі «Дебют» пройшов турнір з швидких шахів серед ветеранів з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.
30 вересня завершився термін подачі документів до територіальної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати та кандидатів на посаду міського голови на місцевих виборах. І ось після розгляду цих документів, на сайті Центральної виборчої комісії з'явились повні списки затверджених кандидатів, які включились в передвиборчу гонку.

Афіша

Усі події

Блоги

Останнє на форумі