10-11 січня в Красилові пройшов ТОП-16 з настільного тенісу. У ньому взяли участь кращі тенісисти області, а також ряд гравців з інших регіонів. Змагання були відкритими, і в них могли взяти участь усі бажаючі. Згідно Положення, не було обмежень ні за рейтингом, ні по віку.
Про небезпеку ходіння наодинці темними місцями свідчить випадок, який стався у Шепетівці. Наше місто відоме Павкою Корчагіним та книжкою про будову вузькоколійної залізниці. У самому ж місті, цілодобовим центром життя є вузлова залізнична станція. Саме поруч зі станцією о другій годині ночі ходив з сумкою місцевий парубок.
Понеділок, 26 січня 2015 00:27

Викрав ламінату на 9000 гривень

Автор
В ніч на 23 січня в м. Шепетівка по проспекту Миру невстановлена особа, шляхом розбиття вікна, проникла в квартиру 41-річного місцевого жителя, звідки викрала 18 упаковок ламінату, завдавши збитку на суму 9000 гривень.
Сьогодні на головній площі міста відбулась громадська панахида за загиблим Андрієм Молодикою, який загинув 21 січня під мінометним вогнем біля міста Горлівка Донецької області. Шепетівчани попрощались та віддали шану пам'яті відважному бійцю української армії.
Неприємний сюрприз чекав шепетівчан сьогодні вранці, коли вони проходили повз нещодавно встановленого пам'ятнику Тарасу Шевченку. Якісь вандали вночі облили його червоною фарбою.
Індія вабить багатьох людей. Тих, хто там ще не був, — своєю віддаленістю, загадковістю та яскравістю. Тих, хто вже побував, вабить ще більше. Адже цю величезну країну з її народами, релігіями, культурами, дивами не можливо дослідити ні за одну поїздку, ні за десять. Встигаєш лише привідкрити завісу. І тільки починає здаватися, що зрозумів, чому індуси так посміхаються, чому спалюють на вогнищах своїх покійників чи роблять інші, незрозумілі європейцям речі, як раптом це розуміння вислизає...
 

Афіша

Блоги

  • Хтось назве це кармою, я називаю трагедією. +

    Хтось назве цей один із останніх дописів на сторінці загиблої Абдурашитової Ольга Вікторівни кармою, я же називаю це великою трагедією. Детальніше
  • Ще один Шепетівський банк кинув своїх клієнтів +

    Ще один, цього разу державний, банк кинув своїх вкладників на гроші — Укргазбанк. Детальніше
  • ЛЮТЬ, ВІДЧАЙ І ПАНІКА- ЗБРОЯ МАСОВОГО УРАЖЕННЯ +

    Знання психології як окремої людини, так і соціуму в цілому дають широкі можливості для маніпуляцій. Піддаючись їм, ми, якщо не Детальніше
  • 1

Останнє на форумі