23 жовтня відбулася чергова сесія міської ради, на яку прийшло 21 депутат міської ради. На порядок денний винесли ряд важливих питань.
Гостей, учителів ми вітаємо щиро,Стрічаймо з хлібом, сіллю і миром.Ніколи біда не ввійде у ваш дімЗдоров¢я і щастя вам зичимо всім!Такі рядки лунали зі сцени у день великого святкового дійства, в день святкування 80-річчя однієї з кращих шкіл району.
Четвер, 23 жовтня 2014 23:11

Зоряна симфонія кохання

Автор
21 жовтня цього року, в бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулася презентація поетичної збірки члена літературно-мистецької студії «Доля» Тетяни Кушнірук  «Зоряна симфонія кохання».
Сьогодні наше місто відвідав беззмінний міський голова Львова та лідер політичної партії "Самопоміч" Садовий Андрій Іванович. У приміщенні музею Островського відбулась зустріч з виборцями.
Опалювальний сезон у Шепетівці розпочнеться в середу, 22 жовтня. Дане рішення було прийняте на позачерговому виконкомі, який відбувся сьогодні.
Вівторок, 21 жовтня 2014 01:00

Чергові фейкові соцопитування

Автор
Лише вчора ми написали про публікацію прес-службою Славутської організації ВО «Свобода» дослідженнь неіснуючої соціологічної групи, як технологію фейкових соцопитувань підхопив інший кандидат по 190-му мажоритарному округу.

Блоги

  • ЧТО ЖЕ ПРОИСХОДИТ СО ВРЕМЕНЕМ? +

    Наверное, многие замечали, что последние годы с ходом времени творится что-то неладное. Дни и месяцы стремительно летят, обгоняя наши возможности, Детальніше
  • Что делает детей умнее +

    1. Уроки музыки Все ясно и просто. Уроки музыки делают детей умнее. На самом деле, музыкальные уроки помогают всем, как Детальніше
  • ПОРАДА ОНУКУ +

    Час проходить швидко В клопотах щоденних, І роки спливають У справах буденних. Все в житті минає — І добре, і зле. Детальніше
  • 1

Останнє на форумі