У вишиванках, з жовто-блакитними кульками та прапорцями в руках прийшли сьогодні шепетівські школярі на свято першого дзвоника. Цього року до шкіл Хмельницької області вперше пішло 14131 дітей, що на 6% більше, ніж минулого року. У департаменті освіти і науки Хмельницької ОДА зазначають, що такий приріст першокласників міг статись за рахунок дітей-переселенців. Загалом, сьогодні до школи пішло майже 128 тисяч школярів – це на один відсоток більше, ніж минулого року.
Не зважаючи на те, що сьогодні місто відзначало День знань десятки небайдужих шепетівчан зустрічали своїх героїв, які поверталися із зони АТО.
У Шепетівці триває робота із забезпечення соціального захисту переселенців, які продовжують прибувати зі Сходу. Для того, щоб більш оперативно та ефективно вирішувати проблеми людей, які приїхали до міста та районну, у п’ятницю в приміщенні Шепетівської районної ради відбулося засідання обласної робочої групи з питань вимушених переселенців, які прибули з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
П'ятниця, 29 серпня 2014 17:34

Навчали 28 фіктивних учнів

Автор
Під час проведення прокурорської перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів про освіту встановлено зловживання в діяльності адміністрації одного з навчальних закладів Шепетівського району.
Незважаючи на складні економічні умови, за сім місяців поточного року платниками податків Шепетівщини сплачено до бюджету 74,3 мільйона гривень.
У неділю, 24-ого серпня, у Шепетівці відбувся фінальний поєдинок розіграшу Кубку області з футболу-2014, який був присвячений пам’яті Джумбера Нішніадзе. У вирішальній битві за головний трофей зійшлися НФК «Поділля» із Хмельницького та волочиський «Збруч».

Ми в соц. мережах

Блоги

  • Виноваты ли во всём военные? +

    Последние события в Украине оживили  дискуссию в социальных сетях.  Заметте, как много у нас развелось стратегов и экспертов. Все готовы Детальніше
  • В суботу, 30 серпня, акція на підтримку наших бійців пройшла успішно. Дякуємо за небайдужість! +

    ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ  «ХМЕЛЬНИЧЧИНА. САМООБОРОНА І КОНТРОЛЬ» 30 СЕРПНЯ 2014 РОКУ    ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ:  «НЕ ЗАЛИШАЙСЯ В СТОРОНІ! НЕ Детальніше
  • Колорады и тараканы +

    Донбасс несколько месяцев в ответ на его страхи, что «бандеровцы придут», убеждали, что «бандеровцы» и «Правый сектор» — это мифы. Так Детальніше
  • 1

Останнє на форумі