Протягом одинадцяти місяців поточного року таку суму за користування природними ресурсами перерахували до бюджетів всіх рівнів подільські бізнесмени. 
З 1 листопада підприємці отримали можливість здавати документи та отримувати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами в центрах обслуговування платників податків за місцем провадження своєї торговельної діяльності.
Безпека дітей для співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій стоїть на першому місці, тому навчання основам безпечного життя та правильній поведінці в умовах виникнення надзвичайних ситуацій є важливою складовою їх виховання. Тому, днями рятувальники Шепетівської  21-ї державної пожежно-рятувальної частини запросили до себе на екскурсію учнів Cудилківської загальноосвітньої школи, а працівники 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності населення в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Кам’янець-Подільщини.
Славутський міськвиконком за результатами тендера 19 листопада уклав угоду з приватним підприємством "МВМ-13″ (місто Шепетівка) на капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого (на ділянці від вул.Соборності до вул. Стара Гвардійська у місті Славута) загальною вартістю 1 млн. 331 тис. грн. Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".
Цьогоріч український календар державних свят поповнився іще одним святом. 21 листопада оголошено указом Президента України Днем Гідності та Свободи. У зв’язку із цим, на завершення робочої неділі, у міському будинку культури відбувся благодійний концерт: «Українець – це на все життя».
У неділю, 23 листопада, на базі школи-гімназії відбулися змагання з настільного тенісу, присвячені пам'яті загиблого в АТО випускника школи Максима Коваля. Їх організували представники громадської організації «Самооборона Хмельниччини».

Блоги

  • Раритетне відео вручення Кубку України шепетівському "Темпу" +

    Львівський спортивний журналіст Любомир Кузьмак, який поділився з нами такими цікавими матеріалами, як інтерв'ю з Гоча Жоржоліані, Юрієм Габіскірія, Шотою Детальніше
  • Як показати себе та свій творчий колектив усій Україні на Фольк-music +

    Телебачення, простір медіа стають потроху ближчими до кожного з нас. Так нещодавно "Перший національний" телеканал запрошував приєднатись до проекту "Одна Детальніше
  • Людина, яка облила Антонюка лайном +

    Якщо це правда, то я лише можу приєднатись до привітань:-) Детальніше
  • 1

Останнє на форумі