Авторизація / Реєстрація

Увійти через

   

Центральною подією урочистої лінійки присвяченої першо-вересню в НВК №2 стало відкриття меморіальної дошки випускнику школи Валентину Драчуку, який загинув при виконанні службових обов’язків у зоні АТО.
В період з 13.00 години 31 серпня до 08.00 години 1 вересня в м. Шепетівці по вулиці Залізничній невстановлена особа, шляхом підбору ключа, проникла в квартиру 47-річного місцевого жителя, звідки викрала 1500 гривень, 40 євро, 215 доларів США та вироби з золота.
Надзвичайна спека і надалі позначається на кількості пожеж на відкритих територіях Хмельницької області. Лише за минулу добу пожежно-рятувальними підрозділами Полонського, Деражнянського, Шепетівського, Новоушицького та Хмельницького районів ліквідовано 5 пожеж сухої рослинності на відкритих територіях та 2 пожежі торфу.
Столове приладдя та ікону Божої Матері викрали із церковної хати села Татаринці Лановецького району. Із заявою про крадіжку звернувся настоятель церкви Святої Трійці.
Голландські благодійники разом із громадськими організаціями Шепетівки відремонтували приміщення гуртожитку Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату. Про це повідомляє Подільска інтернет-газета.
Відповідно до законопроекту №2519а, Шепетівський ветсанзавод разом із іншими об'єктами агропромислового комплексу Хмельничиини планують виставити на продаж. Проект закону на розгляд парламенту 25 серпня вніс Кабінет Міністрів України.
  •  << 
  •  < 
  •  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
  •  > 
  •  >> 

Блоги

Останнє на форумі