Міністерство оборони України уклало договір з ремонту та технічного обслуговування військової техніки із Державним підприємством “Шепетівський ремонтний завод”. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
24 березня 2015 р. у міському Будинку культури відбувся звітний концерт обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності творчих колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста.
У переповненому концертному залі музичної школи вперше в Шепетівці відбувся виступ музикантів Хмельницької обласної філармонії разом із вихованцями міської музичної школи. У межах започаткованого музикантами проекту відбувався пошук юних талантів для подальшого їх творчого розвитку.
Згідно з розпорядженням в.о міського голови, секретаря міської ради, 27 березня була скликана позачергова 67 сесія Шепетівської міської ради. Після реєстрації депутатів в сесійному залі голова повідомив, що в залі є 22 депутата і відкрив пленарне засідання сесії.
Середа, 25 березня 2015 15:34

Зняли порчу на 50 000 гривень

Автор
24 березня близько 13.50 години в м. Шепетівка по Старокостянтинівському шосе невстановлена особа "знімала порчу" потерпліій.
21 березня у Києві відбулася 19 загальнонаціональна програма вручення премій «Людина року-2014». Переможцем у одній з номінацій стала наша землячка. Та не все так однозначно, як звучить на перший погляд.
 

Афіша

Усі події

Блоги

  • ЛЕРМОНТОВ - главный русофоб +

    Мифология российской пропаганды, наследницей «богатой тетки» СССР особо не блещет новизной, используя в своем арсенале преимущественно древние, откатанные своими предшественникам Детальніше
  • В Шепетівці відновлять роботу бомбосховищ! +

    Нещодавно МНС проводив обстеження бомбосховищ нашого міста. Розуміючи що за ними не доглядали 20 років, актив БМ вирішив прийняти участь Детальніше
  • Буде встановлено тепловий лічильник на кожну багатоповерхівку +

    До початку наступного опалювального сезону всі столичні багатоповерхівки мають бути оснащені лічильниками на тепло. Зробити це тепловий монополіст має за Детальніше
  • 1

Останнє на форумі