П'ятниця, 10 листопада 2017 15:51

Власник ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" знову кормить обіцянками

Автор

До морозів лишились лічені дні, але газу на котельнях досі немає. Загроза техногенної катастрофи у Шепетівці стає все більш реальнішою, адже замерзла вода в тепломорежах може просто розірвати їх. Сьогодні ми всі з нетерпінням чекали новин з Києва, але вони поки що не радують.

Нагадаємо, власник ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"  Андрій Карпенко обіцяв залучити кредитні кошти для погашення заборгованості за спожитий газ перед НАК "Нафтогаз України", сьогодні, з його слів, мало бути рішення банку.

Міський голова Михайло Полодюк у телефонному режимі зв'язався із київським бізнесменом, але той досі кормить обіцянками. 

Він мені сказав, що кредиту вони досі не отримали, ніби то бухгалтерія готує якісь документи для банку. Сьогодні ми провели комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на рівні міста. З її рішенням я зараз їду до Хмельницької обласної державної адміністрації.

Тим часом, за інформацією наших джерел, на котельнях немає нікого з персоналу. ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" залучила іногородню охоронну фірму, яка закрилась на цих об'єктах і нікого не пускає. Припускаємо, що до понеділка, теплих батарей нам точно не дочекатися.

У цей час, небайдужі шепетівчани активно готуються до завтрашніх акцій протесту. Оголошені пункти збору на 10 годину ранку:

 • на розвилці Славута - Новоград-Волинський
 • біля музею Островського
 • біля танку
 • біля третьої школи
 • площа залізничного вокзалу

Із місць збору будуть курсувати автобуси до місця проведення акції. Початок акції о 11 годині.

Останнє редагування П'ятниця, 10 листопада 2017 16:37

Коментарі (9)

 1. Тома

Когда придут морозы,люди включат всевозможные обогреватели, пропадет электричество и будут мёрзнуть все-индивидуальные котлы не спасут.Нас ждёт кошмар.

  Вложения
  Guest
 1. zlyj vuyko    Тома

и нападут марсиане

  Вложения
  Guest
 1. myron

Гроші на охорону є а от на газ ну ніяк!

  Вложения
  Guest
 1. arfe6

Бібліотеку шкода! Комусь знадобилося приміщення! Я все життя користувалася послугами районної бібліотеки , як і більшесть шепетівчан.Відчуваю, не тільки мені буде боляче! Того не має статися! Ми всі маємо щось робити!!!

  Вложения
  Guest
 1. Алої3

Не кормить, а годує. Вчи, вчи, а самі двійки...

  Вложения
  Guest
 1. poolimiss

ВАсиль,якщо ви дуже розумний ,то почитайте Академічний тлумачний словник української мови.В цьому словнику ви з легкістью знайдете слово -КОРМИТИ

  Вложения
  Guest
 1. Алої3    poolimiss

Скоро ви той словник спалите, щоб зігратись.

  Вложения
  Guest
 1. poolimiss    Алої3

А ми всі думаємо та гадаємо,хто ж це у нас такий розумненький обьявився-а це ВАСИЛЬ-ПІДСАДНА КАЧКА З ЕНЕРГОІНВЕСТУ!!!!!сидить тут та смердить....

  Вложения
  Guest
 1. Алої3

Бог покарав Содом і Гомору за гріхи вогнем, а Шепетівку холодом за те, що голосували за Антонюка.

  Вложения
  Guest
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением