Реклама: (096) 452-57-17

Події

Шепетівські рятувальники отримали нові сучасні каски

Напередодні професійного свята - Дня пожежної охорони, який в Україні відзначають щорічно 17 квітня, міський голова Михайло Полодюк разом із секретарем міської ради Миколою Кикотем вручили особовому складу Шепетівської пожежної частини нові каски для пожежогасіння. Про це повідомила інформаційна служба Шепетівської міської ради.
Детальніше ...

У Шепетівському медичному училищі рятувальники вчилися ліквідовувати умовну пожежу

7 квітня в місті Шепетівка відбулося тактико-спеціальне навчання на об’єкті з масовим перебуванням людей. Цього разу за тренувальний майданчик обрали Шепетівське медичне училище. До навчань було залучено адміністрацію об’єкта та усі служби взаємодії.
Детальніше ...

Знаменитий шепетівський літак повернуть на місце

Один із архітектурних символів Шепетівки планують повернути на старе місце. Йдеться про літак, який стояв біля кінотеатру імені Миколи Островського. До цього часу всі вважали, що літак списано і продано на металобрухт, та як виявилось весь цей час він лежав у розібраному стані на території одного з комунальних підприємств.
Детальніше ...

Львівське сміття викинули на Шепетівщині?

Сьогодні мешканців села Дубіївка Шепетівського району очікувала неприємна знахідка - хтось при в'їзді в село викинув дві чималенькі купи сміття, очевидно його сюди привезли двома вантажівками. Пікантності цьому випадку надають папірці, які знайшли неподалік.
Детальніше ...

Рятувальники відпрацювали дії під час об’єктового тренування

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту 24 березня в м. Шепетівка на базі підприємства ПС 330 кВ «Шепетівка» було проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вам також буде цікаво