Події

Львівське сміття викинули на Шепетівщині?

Сьогодні мешканців села Дубіївка Шепетівського району очікувала неприємна знахідка - хтось при в'їзді в село викинув дві чималенькі купи сміття, очевидно його сюди привезли двома вантажівками. Пікантності цьому випадку надають папірці, які знайшли неподалік.
Детальніше ...

Рятувальники відпрацювали дії під час об’єктового тренування

З метою удосконалення практичного досвіду у сфері цивільного захисту 24 березня в м. Шепетівка на базі підприємства ПС 330 кВ «Шепетівка» було проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту.
Детальніше ...

Відомий шепетівський мандрівник ділився своїм досвідом

У свої 26 років шепетівчанин Андрій Ніколаєв відвідав більше 30 країн, проїхав більше 65тис.км автостопом і зробив 18 авіаперельотів. Минулої суботи Андрій відвідав свою малу батьківщину, у міській бібліотеці №1 він поділився своїм досвідом подорожування.
Детальніше ...

Вшанували пам'ять Кобзаря

Сьогодні біля пам'ятного знаку Т.Шевченку з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбувся мітинг та покладання квітів за участю керівництва міста, депутатів міської ради, студентів та громадськості.
Детальніше ...

У Грицеві відзначали річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

6 березня 2017 року в смт. Гриців біля пам’ятника загиблим грицівчанам в роки Другої Світової війни відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73-ї річниці визволення Грицева та Корпилівки від німецько-фашистських загарбників.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вам також буде цікаво

Наша фирма предлагает печать на толстовках по вашему эскизу.