Суспільство

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся День відкритих дверей

16 березня 2017р. в Шепетівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся День відкритих дверей. До Центру завітали батьки і особливі дітки, які мали можливість ознайомитися з багаторічною системою роботи Центру.
Детальніше ...

Рятувальники нагадують громадянам про безпеку перебування на відпочинку у лісі

З метою недопущення виникнення пожеж та проведення роз’яснювальної роботи, рятувальники Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області посилено проводять профілактичні рейди щодо доведення вимог правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності до відпочиваючих у лісових масивах та зонах відпочинку.
Детальніше ...

На Шепетівщині незаконно орендували майже 100 га землі

На Хмельниччині припинили незаконне використання 93 га сільгоспугідь, вартість яких перевищує 3,2 млн грн, повідомляє прес-служба облпрокуратури.
Детальніше ...

Шепетівка долучилась до Всеукраїнської екологічної акції

Первоцвіти – посланці весни. Їх збір дуже шкідливий для природи тим, що не дає можливості рослинам створити насіння. Зірване стебло з трьома первоцвітами означає загибель 45-60 насінин. І, як наслідок, відсутність нових рослин. Наприклад, для того, щоб з насіння конвалії виросла доросла квітуча рослина, необхідно 7- 8 років.
Детальніше ...

Справа колишнього чиновника щодо привласнення землі вже на фінішній прямій

Так запевняють в прокуратурі області. Олександр Данилюк, який керував цим підрозділом за часів Василя Ядухи, зараз – у статусі обвинуваченого. Йдеться про ймовірну причетність до шахрайства в особливо великих розмірах. Вже півтора роки екс-посадовець разом з іще одним обвинуваченим перебуває у СІЗО. Третій фігурант справи – не під вартою.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS

Вам також буде цікаво