Реклама: (096) 452-57-17

Розклад руху поїздів

  Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїздаМаршрутПерiодичнiсть з початкової станції маршрутуЧас приб.Час вiдпр.Прибуття на кінцеву станцію
259
Івано-Франківськ Миколаїв 19/06-3/07/2016 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:14 23:16 11:05
259
Івано-Франківськ Миколаїв 5/07-5/09/2016 по непарних, при двох непарних 29,31,3 23:14 23:16 10:58
43
("ПРИКАРПАТТЯ")
Івано-Франківськ Київ 10/05-5/09/2016 щоденно 04:23 04:39 08:50
43
("ПРИКАРПАТТЯ")
Івано-Франківськ Київ з 27/03/2016 щоденно, крім 10/05-5/09/2016 04:23 04:39 08:50
115
Івано-Франківськ Харків з 28/03/2016 по парних, при двох непарних 28,30,2 21:49 21:51 08:02
231
Івано-Франківськ Новоолексіївка 12/06-14/09/2016 по парних (крім 26/06/2016), при двох непарних 30,1,4 23:14 23:16 17:20
231
Івано-Франківськ Новоолексіївка 26/06/2016 23:14 23:16 17:20
12011
Варшава Київ 12/06-3/09/2016 щоденно 09:22 09:24 12:58
43
("ПРИКАРПАТТЯ")
Київ Івано-Франківськ 11/05-6/09/2016 щоденно 23:15 23:29 05:44
43
("ПРИКАРПАТТЯ")
Київ Івано-Франківськ з 27/03/2016 щоденно, крім 11/05-6/09/2016 23:15 23:29 05:44
97
Київ Ковель з 27/03/2016 щоденно (крім 11/05-6/09/2016) 01:48 01:50 07:35
97
Київ Ковель 11/05-6/09/2016 щоденно 01:48 01:50 07:35
855
Київ Рівне цілий рік щоденно 18:03 18:13 20:05
847 
Київ Рівне з 27/03/2016 щоденно 13:11 13:21 14:55
99
Київ Ужгород з 27/03/2016 щоденно (крім 11/05-6/09/2016) 22:05 22:20 08:12
99
Київ Ужгород 11/05-6/09/2016 щоденно 22:05 22:20 08:12
819
Київ Шепетівка з 1/04/2016 по п'ятницях 22:14   22:14
841 
Київ Шепетівка з 27/03/2016 по суботах та неділях; додатково 20,28/06/2016; відмінено 19,26/06/2016 13:47   13:47
13
Київ Ужгород цілий рік щоденно 23:32 23:47 10:35
823 
Київ Шепетівка з 1/04/2016 по п'ятницях 19:38   19:38
67
Київ Варшава 20/07-2/09/2016 щоденно 20:33 20:35 09:19
67
Київ Варшава 11/06-19/07/2016 щоденно 20:33 20:35 09:23
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Ковель з 27/03/2016 щоденно 20:33 20:35 01:20
191
Київ Львів 18,20,24,28/06/2016 12:31 12:45 16:42
239
Київ Ужгород 10,17,24,27/06/2016 00:14 00:29 10:53
84
Ковель Одеса 14,15/06/2016 23:28 23:33 10:15
84
Ковель Одеса 2-13/06, 30/08-18/09/2016 щоденно; 27/03-1/06/2016, з 19/09/2016 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:28 23:33 10:05
84
Ковель Одеса 16/06-28/08/2016 щоденно 22:10 22:15 08:50
98
Ковель Київ 10/05-5/09/2016 щоденно 01:47 01:49 05:57
98
Ковель Київ з 27/03/2016 щоденно (крім 10/05-5/09/2016) 01:47 01:49 05:57
78
Ковель Москва з 27/03/2016 щоденно (крім 11/05-6/09/2016) 15:39 15:49 10:37
78
Ковель Москва 11/05-6/09/2016 щоденно 15:39 15:49 10:37
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Ковель Київ з 27/03/2016 щоденно 09:22 09:24 12:58
88
Ковель Новоолексіївка 28/03-28/10/2016 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 15:29 15:41 10:18
192
Львів Київ 18,20,24,28/06/2016 16:48 17:03 21:38
260
Миколаїв Івано-Франківськ 4/07-4/09/2016 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:20 06:22 13:19
260
Миколаїв Івано-Франківськ 18/06-2/07/2016 по парних, при двох непарних 28,30,2 06:20 06:22 13:19
77
Москва Ковель з 27/03/2016 щоденно 10:29 10:31 15:40
114
Мукачеве Харків з 27/03/2016 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3,5 21:49 21:51 08:02
88
Новоолексіївка Ковель 29/03-19/07/2016 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 07:40 07:46 13:30
88
Новоолексіївка Ковель 21/07-29/10/2016 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 07:40 07:46 13:30
232
Новоолексіївка Івано-Франківськ 11/06-13/09/2016 по непарних, при двох непарних 29,31,3 06:20 06:22 13:19
84
Одеса Ковель 13/06-19/09/2016 щоденно; відмінено 17/06/2016; з 20/09/2016 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:54 04:56 10:46
84
Одеса Ковель 3-12/06/2016 щоденно; 16/05-2/06/2016 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:59 05:01 10:46
848 
Рівне Київ з 27/03/2016 щоденно 16:56 17:12 21:57
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:33   22:33
99
Ужгород Київ 10/05-5/09/2016 щоденно 02:48 03:03 07:31
99
Ужгород Київ з 27/03/2016 щоденно (крім 10/05-5/09/2016) 02:48 03:03 07:31
13
Ужгород Київ з 27/03/2016 щоденно 05:22 05:37 10:00
235
Ужгород Харків 15/05-25/06/2016 по середах та неділях; 19,22,25/06/2016 07:11 07:15 23:17
115
Харків Івано-Франківськ з 25/01/2016 по непарних, при двох непарних 27,29,1 04:35 04:37 10:58
113
Харків Мукачеве з 24/01/2016 по парних, при двох непарних 28,30,31,2,4 04:35 04:37 12:46
235
Харків Ужгород 31/05-24/06/2016 по вівторках та п`ятницях; 17,21,24/06/2016 01:04 01:19 12:10
860
Шепетівка Київ з 27/03/2016 щоденно   04:05 09:40
842 
Шепетівка Київ з 27/03/2016 по суботах та неділях; додатково 20,28/06/2016; відмінено 19,26/06/2016   14:17 19:33


Розклад руху приміських поїздів

ст. Шепетівка  (Хмельницька область / Україна)  Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:10 2015-10-25 2016-12-10
6353 крім вт., ср., чт.  Шепетівка – Гречани 03:55 2015-12-13 2016-12-10
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:02 2015-12-13 2016-12-10
860 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 04:05 2016-03-27 2016-12-25
6230 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2015-12-13 2016-12-10
6249 щоденно  Козятин-Пас. – Шепетівка 07:14 2015-12-13 2016-12-10
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:44 2015-12-13 2016-12-10
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:23 2016-03-27 2016-12-10
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-Пас. 08:40 2016-03-27 2016-12-10
6229 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2016-03-27 2016-12-10
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:24 2016-03-27 2016-12-10
847 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 13:11 13:21 2016-03-27 2016-12-25
6253 щоденно  Козятин-Пас. – Шепетівка 13:37 2015-12-13 2016-12-10
841 по сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:47 2016-03-27 2016-12-25
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58 2016-03-27 2016-12-10
842 по сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:17 2016-03-27 2016-12-25
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-Пас. 14:25 2015-12-13 2016-12-10
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:18 2016-03-27 2016-12-10
848 щоденно  Рівне – Київ-Пас. (Приміський) 16:56 17:12 2016-03-27 2016-12-25
6232 щоденно  Ланівці – Шепетівка 17:53 2015-12-13 2016-12-10
855 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:03 18:13 2016-03-27 2016-12-25
6354 крім пн., вт., ср.  Хмельницький – Шепетівка 18:07 2016-04-04 2016-12-10
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:27 2015-12-13 2016-12-10
823 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 19:38 2016-03-27 2016-12-10
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-Пас. 20:35 2015-12-13 2016-12-10
6231 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:35 2015-12-13 2016-12-10
819 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:14 2016-03-27 2016-12-25
856 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:33 2016-03-27 2016-12-10
6259 щоденно  Козятин-Пас. – Шепетівка 23:53 2015-12-13 2016-12-10
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:04 2015-12-13 2016-12-10

Телефон для довідок: 3-21-31 {jcomments off}