Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
218
Івано-Франківськ Київ 31/03/2018 04:46 05:01 09:22
43
Івано-Франківськ Київ з 25/03/2018 щоденно, крім 27,28/03/2018 04:30 04:32 08:48
43
Івано-Франківськ Київ 27,28/03/2018 04:30 04:32 08:48
209
Дніпро Чернівці 8/04/2018 05:55 05:57 16:07
232
Запоріжжя Львів 6/04/2018 05:55 05:57 10:22
97
Київ Ковель з 25/03/2018 щоденно 01:26 01:28 07:32
793
Київ Рівне з 25/03/2018 щоденно 12:39 12:52 14:28
855
Київ Рівне з 25/03/2018 щоденно 18:06 18:18 20:13
29
Київ Ужгород з 25/03/2018 щоденно 00:57 00:59 09:20
841 
Київ Шепетівка з 25/03/2018 по суботах та неділях; додатково 9/04/2018; відмінено 31/03, 1,8,14,15/04/2018 13:49   13:49
819
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях; відмінено 30/03, 13,20/04/2018 22:19   22:19
197
Київ Ковель 1,7,9/04/2018 12:26 12:28 16:53
217
Київ Рахов 6,8/04/2018 19:23 19:40 06:56
823 
Київ Шепетівка з 30/03/2018 по п'ятницях 22:46   22:46
43
Київ Івано-Франківськ з 25/03/2018 щоденно, крім 27,28/03/2018 23:19 23:21 05:43
44
Київ Івано-Франківськ 27,28/03/2018 23:19 23:21 05:57
243
Київ Львів 7,10/04/2018 09:52 10:07 14:20
239
Київ Ужгород 30/03, 6,8/04/2018 00:24 00:37 10:56
198
Ковель Київ 1,7,9/04/2018 15:05 15:07 19:53
98
Ковель Київ з 25/03/2018 щоденно 01:41 01:43 06:00
84
Ковель Одеса 25/03-1/06/2018 по непарних (крім 11-23/04/2018), при двох непарних 27,29,1 23:32 23:34 10:25
84
Ковель Одеса 11-23/04/2018 по непарних 23:32 23:34 10:45
88
Ковель Новоолексіївка 25/03-27/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:28 15:32 10:25
88
Ковель Новоолексіївка з 29/10/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:46 15:48 10:50
128
Ковель Харків з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:09
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва з 25/03/2018 щоденно 15:38 15:40 10:41
224
Кривий Ріг Івано-Франківськ 30/03/2018 05:55 05:57 13:08
46
Лисичанськ Ужгород з 25/03/2018 щоденно 03:15 03:17 14:25
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 26/03/2018 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 22:01 22:20 13:28
244
Львів Київ 7,10/04/2018 14:25 14:40 19:05
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель з 25/03/2018 щоденно 10:35 10:37 15:42
86
Новоолексіївка Ковель з 28/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:32
88
Новоолексіївка Ковель 26/03-26/10/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:34 07:37 13:39
84
Одеса Ковель 26/03-2/06/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:50 04:52 10:32
794
Рівне Київ з 25/03/2018 щоденно 16:42 16:54 21:39
856
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:49   22:49
218
Рахів Київ 7,9/04/2018 04:46 05:01 09:22
239
Ужгород Київ 7,9/04/2018 05:18 05:33 10:09
29
Ужгород Київ з 25/03/2018 щоденно 06:23 06:25 10:16
45
Ужгород Лисичанськ з 25/03/2018 щоденно 06:58 07:00 04:15
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Харків 1,4,7,10/04/2018 04:04 04:14 19:30
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 10:15 10:25 14:58
127
Харків Ковель з 25/03/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:34 07:37 13:39
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Харків Ужгород 30/03, 3,6,9/04/2018 01:15 01:17 11:50
210
Чернівці Дніпро 7/04/2018 00:28 00:30 12:34
860
Шепетівка Київ з 25/03/2018 щоденно   03:38 09:52
842 
Шепетівка Київ з 25/03/2018 по суботах та неділях; додатково 9/04/2018; відмінено 31/03, 1,8,14,15/04/2018   14:17 19:29


Розклад руху приміських поїздів

Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16 2017-12-10 2018-12-08
860 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Північна) 03:38 2018-03-25 2018-12-15
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 03:53 2018-04-11 2018-04-20
6353 крім вт., ср., чт.  Шепетівка – Хмельницький 04:05 2017-12-10 2018-12-08
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:06 2017-12-10 2018-04-10
6230 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2017-10-29 2018-12-08
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:15 2017-12-10 2018-12-08
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:57 2017-12-10 2018-12-08
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:30 2017-10-29 2018-12-08
6229 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2017-10-29 2018-12-08
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:52 2017-12-10 2018-12-08
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:48 2018-03-25 2018-12-08
6354 крім пн., вт., ср.  Хмельницький – Шепетівка 13:06 2017-12-10 2018-12-08
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:40 2018-03-25 2018-12-08
841 по сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:49 2018-03-25 2018-12-15
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 14:02 2017-12-10 2018-12-08
842 по сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:17 2018-03-25 2018-12-15
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25 2017-10-29 2018-12-08
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:14 2018-03-25 2018-12-08
6232 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39 2017-10-29 2018-12-08
855 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:06 18:18 2018-03-25 2018-12-15
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:38 2017-10-29 2018-12-08
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:30 2017-10-29 2018-12-08
6231 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00 2017-10-29 2018-12-08
819 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:19 2018-03-25 2018-12-15
823 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:46 2017-12-10 2018-12-08
856 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:49 2017-12-10 2018-12-08
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:58 2017-10-29 2018-12-08
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:17 2017-12-10 2018-12-08

Телефон для довідок: 3-21-31