Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
133
Івано-Франківськ Миколаїв з 10/12/2018 щоденно, крім 7,10,13,16,19,22,25,28/02, 3,6,9,12,15,18,21,24,27,30/03, 2,5,8,11,14,17/04/2019 00:23 00:25 16:47
43
Івано-Франківськ Київ цілий рік щоденно, крім 27/12/2018-8/01/2019 04:30 04:32 08:48
43
Івано-Франківськ Днепр 27/12/2018-8/01/2019 щоденно 04:30 04:32 17:47
43
Днепр Івано-Франківськ 29/12/2018-10/01/2019 щоденно 23:17 23:19 05:43
72
("ЗАПОРІЖЖЯ")
Запоріжжя Ужгород 27/12/2018-8/01/2019 щоденно 09:45 10:00 21:30
97
Київ Ковель цілий рік щоденно; відмінено 31/12/2018, 6/01/2019 01:23 01:25 07:32
885
Київ Рівне цілий рік щоденно 18:09 18:25 20:18
861
Київ Шепетівка 23,25/12/2018, 5,13/01/2018 13:41   13:41
861
Київ Шепетівка цілий рік по суботах та неділях, крім 23/12/2018, 5,13/01/2018; додатково 1,7/01/2019; відмінено 29/12/2018, 6/01/2019 13:37   13:37
197
Київ Ковель 23,25,29,31/12/2018, 5,6,9,13/01/2019 12:15 12:17 16:58
239
Київ Львів 10/01/2019 00:21 00:36 04:11
217
Київ Львів 10/12/2018; 22-30/12/2018, 1-13/01/2019 щоденно 19:06 19:21 23:47
893
Київ Шепетівка цілий рік по п'ятницях; додатково 22,29/12/2019; відмінено 28/12/2018 22:44   22:44
271
Київ Львів 15/12/2018 01:12 01:14 05:32
869
Київ Шепетівка з 14/12/2018 по п"ятницях; додатково 22,29/12/2018; відмінено 28/12/2018 22:26   22:26
43
Київ Івано-Франківськ цілий рік щоденно, крім 29/12/2018-10/01/2019 23:17 23:19 05:43
13
Київ Солотвино цілий рік щоденно 21:46 21:48 13:10
235
Київ Ужгород 22,24,26,28,30/12/2018, 2,4,6,7,8,10,12,14/01/2019 01:12 01:14 12:04
98
Ковель Київ цілий рік щоденно (крім 28,29/12/2018, 2,4,7/01/2019 ); відмінено 31/12/2018, 6/01/2019 01:38 01:40 06:00
98
Ковель Київ 28,29/12/2018, 2,4,7/01/2019 01:38 01:40 06:12
58
Ковель Одеса 9/12/2018-29/05/2019 та з 17/09/2019 по непарних, при двох непарних 27,29,1; 31/05-16/09/2019 щоденно 23:35 23:37 10:12
198
Ковель Київ 23,25,29/12/2018, 1,5,7,9,13/01/2019 15:53 15:55 20:45
88
Ковель Новоолексіївка з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 27,29,1 15:45 15:47 11:00
128
Ковель Харків з 10/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:56 19:58 12:12
78
безпересадковий вагон
Ковель Москва цілий рік щоденно 15:01 15:03 10:41
46
Лисичанськ Ужгород цілий рік щоденно, крім 28,29/12/2018, 2,4,7/01/2019 03:15 03:38 14:23
46
Лисичанськ Ужгород 28,29/12/2018, 2,4,7/01/2019 03:45 04:00 14:23
270
Львів Київ 14/12/2018 00:33 00:45 04:40
218
Львів Київ 23-31/12/2018, 2-14/01/2019 щоденно 04:46 05:01 09:14
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне з 9/12/2018 щоденно, крім 22,24,28,30/12/2018, 4,5,8,12/01/2019 12:36 12:51 14:35
122
("МИКОЛАЇВ")
Миколаїв Рівне 22,24,28,30/12/2018, 4,5,8,12/01/2019 12:37 12:51 14:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ 27,29,31/12/2018, 2,4/01/2019 05:58 06:00 13:35
134
Миколаїв Івано-Франківськ з 9/12/2018 щоденно, крім 27,29,31/12/2018, 2,4/01, 6,9,12,15,18,21,24,27/02, 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29/03, 1,4,7,10,13,16/04/2019 05:58 06:00 13:35
73
безпересадковий вагон
Москва Ковель цілий рік щоденно 09:29 09:31 14:52
86
Новоолексіївка Ковель 10-22/12/2018 по парних 07:38 07:40 13:36
86
Новоолексіївка Ковель з 24/12/2018 по парних, при двох непарних 28,30,2 07:38 07:40 13:36
58
Одеса Ковель 10/12/2018-30/05/2019 та з 18/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 1/06-17/09/2019 щоденно 04:48 04:50 10:50
886
Рівне Шепетівка цілий рік щоденно 22:48   22:48
132
("МИКОЛАЇВ")
Рівне Миколаїв з 10/12/2018 щоденно 17:04 17:19 07:21
13
Солотвино Київ цілий рік щоденно 05:59 06:01 10:43
45
Ужгород Лисичанськ цілий рік щоденно 06:57 07:09 04:15
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Ужгород Кривий Ріг 29/12/2018, 1,5,7,9/01/2019 16:01 16:16 06:10
76
("КРИВОРІЖЖЯ")
Ужгород Кривий Ріг 29/12/2018-10/01/2019 щоденно, крім 29/12/2018, 1,5,7,9/01/2019 15:56 16:11 06:10
235
("ВЕЧІРНІ ЗОРІ")
Ужгород Київ 21,23,25,27,29/12/2018, 1,3,5,7,8,9,11,13/01/2019 03:58 04:14 08:37
127
Харків Ковель з 9/12/2018 по непарних, при двох непарних 29,31,3 07:38 07:40 13:36
869
Шепетівка Київ 29,30/12/2018, 5/8/01/2019   03:29 09:42
870
Шепетівка Київ цілий рік щоденно, крім 29,30/12/2018, 5/8/01/2019   03:39 09:42
862
Шепетівка Київ цілий рік по суботах та неділях; додатково 25/12/2018, 1,7/01/2019   14:15 19:34


Розклад руху приміських поїздів

ст. Шепетівка  (Хмельницька область / Україна)  Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:16 2018-12-09 2019-12-07
870 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 03:39 2018-12-09 2019-03-30
6353 крім вт., ср., чт.  Шепетівка – Хмельницький 04:02 2018-12-09 2019-12-14
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:10 2018-12-09 2019-12-07
6230 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2018-01-01 2019-12-07
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:07 2018-12-09 2019-12-07
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:57 2018-01-01 2019-12-07
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:25 2018-12-09 2019-12-07
6229 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2018-01-01 2019-12-07
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:52 2018-01-01 2019-12-07
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:45 2018-12-09 2019-12-07
6354 крім пн., вт., ср.  Хмельницький – Шепетівка 13:06 2018-12-17 2019-12-14
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:28 2018-12-09 2019-12-07
861 по сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:37 2018-12-09 2019-03-30
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 13:58 2018-12-09 2019-12-07
862 по сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:15 2018-12-09 2019-03-30
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25 2018-12-09 2019-12-07
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:37 2018-12-09 2019-12-07
6232 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:39 2018-01-01 2019-12-07
885 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 18:09 18:25 2018-12-09 2019-03-30
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:36 2018-01-01 2019-12-07
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:25 2018-12-09 2019-12-07
6231 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00 2018-01-01 2019-12-07
869 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:26 2018-12-09 2019-03-30
893 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:44 2018-12-09 2019-12-07
886 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:48 2018-10-28 2019-12-07
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:53 2018-12-09 2019-12-07
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:13 2018-12-09

2019-12-07

Телефон для довідок: 3-21-31