Розклад руху пасажирських поїздів

Номер поїзда Маршрут Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час приб. Час вiдпр. Прибуття на кінцеву станцію
133
Івано-Франківськ Миколаїв 2/06-30/07/2017 по парних, 1/08/2017 (крім 16,26/06, 6,18,30/07/2017); з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця 03:01 03:03 20:31
43
Івано-Франківськ Київ з 26/03/2017 щоденно, крім 7/06-28/10/2017 04:30 04:39 08:51
43
Івано-Франківськ Київ 7/06-28/10/2017 щоденно 04:30 04:39 08:51
231
Івано-Франківськ Генічеськ 12/06-12/09/2017 по парних, при двох непарних 30,1,4,6 23:39 23:46 17:30
232
Генічеськ Івано-Франківськ 11/06-11/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3,5 05:52 05:54 13:11
43
Київ Івано-Франківськ з 11/12/2016 щоденно 23:15 23:17 05:44
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель 10/06-28/10/2017 щоденно 01:27 01:29 07:40
97
("СВІТЯЗЬ")
Київ Ковель 26/03-9/06/2017, з 29/10/2017 щоденно 01:27 01:29 07:35
847 
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 12:59 13:15 14:54
855
Київ Рівне з 26/03/2017 щоденно 17:56 18:10 20:03
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Київ Ужгород з 11/12/2016 щоденно 22:07 22:09 08:12
819
Київ Шепетівка 31/03-9/06/2017 по п'ятницях 22:16   22:16
819
Київ Шепетівка з 16/06/2017 по п'ятницях 22:16   22:16
841 
Київ Шепетівка з 26/03/2017 по суботах та неділях 13:31   13:31
214
Київ Солотвино з 3/05/2017 по непарних (крім 21/05-15/10/2017), при двох непарних 29,1,3 22:59 23:01 13:42
214
Київ Тячів 1/09-15/10/2017 по непарних 22:59 23:01 12:45
13
Київ Ужгород з 4/05/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 22:59 23:01 09:51
214
Київ Тячів 21/05-29/07/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 22:59 23:01 12:47
214
Київ Тячів 1-29/08/2017 по непарних 22:59 23:01 11:40
823 
Київ Шепетівка з 31/03/2017 по п'ятницях 19:38   19:38
767
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Київ Луцьк з 26/03/2017 щоденно 19:14 19:29 22:00
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 2-9/06/2017 щоденно 23:29 23:31 09:56
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса 10/06-30/09/2017 щоденно; 1-27/10/2017 по непарних 00:45 00:47 11:27
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Ковель Одеса з 29/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 23:29 23:31 09:56
98
("СВІТЯЗЬ")
Ковель Київ з 26/03/2017 щоденно 01:41 01:43 05:58
78
Ковель Москва з 26/03/2017 щоденно 15:36 15:41 10:43
88
Ковель Новоолексіївка 15/05-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 15:26 15:32 10:10
88
безпересадковий вагон
Луцьк Харків 15/05-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,3,5 15:26 15:32 08:17
768
("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС")
Луцьк Київ з 26/03/2017 щоденно 01:54 02:09 06:04
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 14/07-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 23:12 23:16 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків з 10/06/2017 по парних (крім 14/07-28/10/2017), при двох непарних 30,1,2,4 23:12 23:16 13:55
132
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Львів Харків 26/03-8/06/2017 по парних 22:58 23:16 13:55
134
Миколаїв Івано-Франківськ 7/04-28/05/2017 та з 1/09/2017 по 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28 числах кожного місяця; 1/06-31/07/2017 по непарних, крім 15,25/06, 5,17,29/07/2017 06:20 06:22 15:40
73
Москва Ковель з 26/03/2017 щоденно 10:10 10:12 15:20
88
Новоолексіївка Ковель 22/05-28/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 07:28 07:30 13:32
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Одеса Ковель 10/06-1/10/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 04:54 04:59 10:22
84
("ГОЛУБІ ОЗЕРА")
Одеса Ковель 3-9/06/2017 щоденно 04:54 04:56 10:22
848 
Рівне Київ з 26/03/2017 щоденно 16:52 17:06 21:59
856
Рівне Шепетівка з 10/06/2017 щоденно 22:39   22:39
856
Рівне Шепетівка 26/03-9/06/2017 щоденно 22:35   22:35
213
Солотвино Київ з 18/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:20 05:22 10:05
213
Тячів Київ 22/05-10/06/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 05:20 05:22 10:05
213
Тячів Київ 2/09/2017 05:20 05:22 10:05
213
Тячів Київ 12/06-16/10/2017 по парних (крім 2/09/2017), при двох непарних 30,2,4 05:20 05:22 10:05
99
("ЗАКАРПАТТЯ")
Ужгород Київ з 26/03/2017 щоденно 02:51 02:53 07:18
13
Ужгород Київ з 11/06/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:20 05:22 10:05
13
Ужгород Київ 5/05-9/06/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 05:20 05:22 10:05
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів 13/07-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 10:46 10:51 16:01
131
("СЛОБОЖАНЩИНА")
Харків Львів з 25/03/2017 по непарних (крім 13/07-27/10/2017), при двох непарних 29,31,1,3 10:46 10:51 15:59
793
безпересадковий вагон
Харків Луцьк 16/05-26/10/2017 по парних , при двох непарних 28,2,4 07:28 07:30 11:01
860
Шепетівка Київ з 12/06/2017 щоденно   03:49 09:54
860
Шепетівка Київ до 11/06/2017 щоденно   04:05 09:54
842 
Шепетівка Київ з 11/12/2016 по суботах та неділях   14:17 19:28


Розклад руху приміських поїздів

ст. Шепетівка  (Хмельницька область / Україна)  Термін дії
Обіг Маршрут прямування приб. відпр. з по
6502 по пн., ср., сб.  Шепетівка – Коростень 03:12 2017-03-26 2017-12-09
6353 крім вт., ср., чт.  Шепетівка – Хмельницький 03:55 2016-12-11 2017-12-09
860 щоденно  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 04:05 2016-12-11 2017-12-10
6281 щоденно  Шепетівка – Здолбунів-Пас. 04:06 2016-12-11 2017-12-09
6230 щоденно  Ланівці – Шепетівка 06:55 2016-12-11 2017-12-09
6249 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 07:11 2016-12-11 2017-12-09
6282 щоденно  Здолбунів-Пас. – Шепетівка 07:44 2016-12-11 2017-12-09
6283 щоденно  Шепетівка – Рівне 08:30 2017-03-26 2017-12-09
6252 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 08:35 2017-03-26 2017-12-09
6229 щоденно  Шепетівка – Ланівці 08:47 2016-12-11 2017-12-09
6501 крім нд.  Коростень – Шепетівка 12:22 2017-03-26 2017-12-09
847 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:59 13:15 2017-03-26 2017-12-10
6354 крім пн., вт., ср.  Хмельницький – Шепетівка 13:06 2017-03-26 2017-12-09
6253 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 13:22 2016-12-11 2017-12-09
841 по сб., нд.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 13:31 2017-03-26 2017-12-10
6501Н по нд.  Коростень – Шепетівка 14:10 2017-03-26 2017-12-09
842 по сб., нд.  Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 14:17 2016-12-10 2017-12-09
6254 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 14:25 2016-12-11 2017-12-09
6504 щоденно  Шепетівка – Коростень 15:23 2017-03-26 2017-12-09
6232 щоденно  Ланівці – Шепетівка 16:50 2016-12-11 2017-12-09
848 щоденно  Рівне – Київ-Пас. (Приміський) 16:52 17:06 2016-12-11 2017-12-09
855 щоденно  Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 17:56 18:10 2016-12-11 2017-12-10
6286 щоденно  Рівне – Шепетівка 19:28 2017-03-26 2017-12-09
823 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 19:38 2017-03-26 2017-12-09
6260 щоденно  Шепетівка – Козятин-1 20:30 2017-03-26 2017-12-09
6231 щоденно  Шепетівка – Ланівці 21:00 2017-06-10 2017-12-09
819 по пт.  Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 22:16 2017-03-31 2017-12-10
856 щоденно  Рівне – Шепетівка 22:35 2017-03-26 2017-12-09
6259 щоденно  Козятин-1 – Шепетівка 23:45 2016-12-11 2017-12-09
6503 по вт., пт., нд.  Коростень – Шепетівка 00:05 2016-12-11 2017-12-09

Телефон для довідок: 3-21-31